Centrum Sony Ericsson - forum SE K700i, darmowe loga, dzwonki na komórke, motywy, tapety, aplikacje i gry Java| Strony branżowe: tonershop.pl, tusze, folie do faksów

Centrum Sony Ericsson  Strona Główna

Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Nie najlepsze sluchawki
Autor Wiadomość
MATI31
User

Wysłany: 2 Maj 2007, 18:35   Nie najlepsze sluchawki

dzisiaj nabyłem przez allegro sluchawki hpm-70 i sie rozczarowalem jej możliwosciami mam k750i i juz tych w standartowych głebszy jest bass w megabass, jedynie w tych hpm-70 dzwiek jest troche czystszy, spodziawalem sie czegos lepszego myslalem ze jak przesiadae sie z tych standartowych na te hpm-70 to sie do nich przekonam ale jedna sie nie przekonalem do nich, dziwie sie tylko opiniom wielu osob ktore sie tak nimi zachwycaja moze poprostu nie mieli mozliwosci sluchania na nich. dodam ze tych sluchawek nie kupilem za okolo 30 zl bo taki temat by nikogo chyba nie zdziwil a kupiłem wlasnie te

http://allegro.pl/item185...k800i_fvat.html

czekam na opinie

Google 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany:    Reklama Google

rudziudki 
User
Rudy

Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 9 Maj 2007, 16:10   

one mi sie niepodobają zle sie trzymają w uchu wiem bo siostra takie ma od w300i
Dla mnie sa lepsze te od k510i mozecie je znaleść na stroie:www.sonyericsson.pl

nevermind
User

Wysłany: 17 Czerwiec 2007, 13:43   

Każdy z nas ma inny kształt ucha, więc jednemu będą perfekcyjnie pasować a drugiemu nie. Ale ostatnio czytałem o pewnych słuchawkach, które maja dopiero wyjść na rynek, mianowicie Pillete bluetooth (jak sama nazwa wskazuje - bezprzewodowe). Projektanci opracowują model dowolnie przez użytkownika formowany.

~Piechu
Friend
GSM Master

Wysłany: 17 Czerwiec 2007, 16:34   

Mi te sluchawki idealnie pasują,nie wiem czego wy sie czepiacie...
Na tych słuchawkach bass jest nieporównywalny do innych sluchawek.

bloniak
User

Wysłany: 17 Październik 2007, 19:46   

najlepiej zrobic tak jak ja:P kupic sobie przejsciowke pod zwykle wejscie sluchawkowe i problem z glowy. Do tego jeszce jakies extra zwykle sluchawki i jest git

HORNET
User

Wysłany: 22 Październik 2007, 14:26   

nie wiem czego chcesz bardzo ładnie grają

rody123
User

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 23 Październik 2007, 17:52   

http://allegro.pl/item255...ter_black_.html co myślicie o takim zakupie czy warto ?? a może lepiej dołożyć 20zł i w sklepie kupić widziałem chyba po 55zł

Kamson
User

Wysłany: 5 Grudzień 2007, 21:09   

Może jednak nie są orginalne. Ja mam HPM-70 i jestem z nich bardzo zadowolony.Dzwięk jest czysty a bass głeboki nie ma porównania co do orginalnych słuchawek z k750i

totem
User

Wysłany: 30 Grudzień 2007, 15:51   

mam takie dzialaja dobrze

Gothax
User

Wysłany: 31 Grudzień 2007, 09:48   

Ja polecam przejściówke zakupić. Ja mam przy swoim k750 i k700 i w szkole pod wzmacniacz i kolumne i walimy.

slom33k 
User

Wysłany: 11 Marzec 2008, 21:52   

te HPM 70 sprzedawane na allegro to są podróbki... Lepsze podróbki kosztuja około 40-50 zł natomiast te najgorsze syfy za 22 zł. Nawet Nazwa u nich ot: Song Eticsson. Na pierwszy rzut oka nie do zauwazenia. Po za tym masa innych szczegołow rozniacych je od oryginalu. te za 50 zł rowniez podróbki ale uz troche lepsze. Jednak Oryginalne HPM 70 sa w cenie okolo 90zł z certyfikatem, z hurtowni. Jezeli piszesz ze Cie dzwiek w Twoich HPM niezadowala to najprawdopodbniej kupiles podrobki. Dziwek na oryginalnych HPM 70 nawet bez funkcji mega bass jest reweacyjny. A co do tej przejsciowki po rowniez moge polecic ;) warto kupic za pare groszy ta przejsciowke i np Sluchaweczki Creativa za okolo 70 zł [podbne ksztaltem do HPM 70] ktore rowniez graja rewelacyjnie. pozdrawiam !

McM 
User

Wysłany: 22 Wrzesień 2008, 16:40   

Również niedawno kupiłem HPM-70 no i jestem zadowolony. Mam porownanie, bo kupująć swoją 800tke dwa lata temu dostałem do nich HPM 62 no i mi te 70 odpowiadają... jeste nie wypadają z ucha, czysty i dobrej jakości dźwięk. DOdatkowe nakłądki, aby dopasować sobie do ucha... dobry bass... do tego sterowniki do nich i korektor działa bosko...

Kupiłem takie w których jest wlaśnie przejściówka... na zwykłe 3,5 mm jack... no i one tez taką mają... z serii "W" dlatego dźwięk sądze jest też dobrej jakości... a jak sie "wypierdzą" (dużo słucham) to kupie sobie zwykłe Creativa bo to jest z lepszych... i wszystko ;P

Odpowiedz do tematu