Centrum Sony Ericsson - forum SE K700i, darmowe loga, dzwonki na komórke, motywy, tapety, aplikacje i gry Java| Strony branżowe: tonershop.pl, tusze, folie do faksów

Centrum Sony Ericsson  Strona Główna

Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
SIłOWNIA
Autor Wiadomość
^dziambecki
Junior Admin

Wysłany: 18 Marzec 2008, 09:49   SIłOWNIA

wiem wiem jest podobny temat ale to co jest podobne do niego to tylko słowo siłownia nie chce by ten temat był zaśmiecany ja mam tyle w bicu; a ja ćwiczę itp i tylko tyle chce byście podzielili się swoimi profesjonalnymi treningami oraz wyrażajcie swoje zdanie odnośnie rozpisek a także wykonywań danych ćwiczeń piszcie również o swoich odżywkach dlaczego je bierzecie jakie mniej więcej zauważyliście poprawy biorąc dany suplement i co on ogólnie mniej więcej daje nam osobą które dbają o siebie.Jeśli jest taka możliwość to poprzez rysunki również możecie pomagać jak wygląda mniej więcej dane ćwiczenie ponieważ początkujące osoby mogą mieć problemy z profesjonalnym sloganem siłowni....Dzięki i pozdrawiam...

Aha może coś o sobie no nic zacząłem sobie ćwiczyć mam mniej więcej już swój plan treningowy rozpisany ale nie wiem czy dobrze robię i czy nie robię większości ćwiczeń na marne, które nie będą przynosiły mi rezultatów w moim przypadku chce trochę nabrać na masie ale nie przesadnie chce aby "spuchły" mi ręce klata itp wiem że robiąc na masę muszę przestrzegać diety itp..Chodzi mi bardziej o to ile razy w tygodniu powinienem ćwiczyć powiem tak lubię mieć wysiłek dlatego ćwiczyłem jak na czas dzisiejszy przynajmniej 5x w tyg słyszałem że powinienem ćwiczyć na kilka partycji ciała <2-3> używając tzw REGRESJI czyli zwiększanie ciężaru poprzez zmniejszanie powtórzeń podczas danego ćwiczenia.Pisało iż powinienem ćwiczyć 3 x w tygodniu aby mięśnie się regenerowały.Nie wiem co dokładnie i jak mniej więcej znam się na suplementach więc proszę pisać nie biorę osobiście na razie ponieważ nie czuje takiej potrzeby ale możliwe że w najbliższym czasie zaopatrzę się w OLIMP CREATINE MEGA CAPS czyli kreatynę <ale jak każdy wie jest wiele kreatyn a przynajmniej ich nazw...pozdrawiam i jeszcze raz zachęcam do dzielenia się z wszystkimi swoja wiedzą...... :cool:

NEXT:
Dowiedziałem sie o kolejnym niezłym treningu na masę polega on na serii x10

Program działa, gdyż atakuje jednostki motoryczne* mięśni, wystawiając je na duża objętość powtarzających się wysiłków , dziesięciu serii jednego ćwiczenia. Ciało przystosowuje się do nadzwyczajnego obciążenia przez przerost włókien mięśniowych. Szybkość przyrostów jest niedoceniana , a zwiększenie suchej masy o 5 kg lub nawet więcej w ciągu 6 tygodni jest często spotykane, nawet u niedoświadczonych zawodników.
*jednostka motoryczna - neuron ruchowy z włóknami mięśniowymi

tutaj trening wyciskania dla kogoś, kto 135 kg potrafi wycisnąć 10 razy.
Trening /Serie / powtórzenia /kg
1 10 x 5 135
2 10 x 4 142.5
3 10 x 3 150
4 10 x 5 142.5
5 10 x 4 150
6 10 x 3 155
7 Dzień sprawdzianu. W tym momencie , wyciśniesz 150 x 10.

Wiem wiem że 135 kg jak na razie to dla większości z nas przesada no ale mamy porównanie robimy z obciążeniem najcięższym jaki potrafimy dźwignąć 10-ęć x w serii..

jest niby dużo ćwiczeń na masę ale ja wypróbuje właśnie tą 10-ątkę seri mam nadzieję że po mieszku 2 będą jakieś rezultaty już nie będę przesadzał o tych 5kg w 6tyg co jest napisane przez profesjonalistów :razz: .. ....pozderko :grin:

Google 

Wysłany:    Reklama Google

Odpowiedz do tematu