Centrum Sony Ericsson - forum SE K700i, darmowe loga, dzwonki na komórke, motywy, tapety, aplikacje i gry Java| Strony branżowe: tonershop.pl, tusze, folie do faksów

Centrum Sony Ericsson  Strona Główna

Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
F.A.Q.
Autor Wiadomość
Masztalski
V.I.P.
Theme's Master

Wysłany: 10 Lipiec 2007, 10:28   F.A.Q.

1. Czy można wysłać z komórki grę lub aplikację?
Bezpośrednio nie da rady. Trzeba za pomocą programu MyPhone Explorer ściągnąć grę na komputer i wgrać do dowolnego katalogu na telefonie(zdjęcia,wideo,motywy,dźwięki,inny) i wtedy można wysłać. Inną alternatywą jest modyfikacja softu w telefonie. Jednak jest to ryzykowna i kosztowna operacja.

2. Dlaczego w podpisie moderatorów i administratorów widnieje mój nick?

Istnieje znacznik *you* który powoduje, że każdy widzi w miejscu jego wstawienia swój nick. Nasze podpisy mają na celu uczulenie was na zasady naszego forum, a nie jak jeden z was to określił "bezpodstawnego gnojenia".

3. Dlaczego nie mogę ściągnąć motywu/gry/aplikacji?
Nasze forum istnieje już od marca 2006 roku, więc ma ponad rok. Przez ten okres lansowaliśmy różne serwery, które byłyby najodpowiedniejsze dla forum. Większość z nich jest darmowa i posiada opcję płatną. Na takich serwerach istnieje zasada, że po upływie określonego czasu bezczynności(nikt nie pobierał pliku) zostaje dany plik wykasowany stąd późniejsze problemy. Mamy temat "jeśli jakiś link nie działa, to napisz tutaj" . Tam dawajcie linki do TEMATÓW, a nie LINKÓW zawartych w tych tematach. Wtedy jest łatwiej i ktoś, kto ma tą grę/aplikację/motyw da ją wam. W każdym dziale będzie taki temat.

4. Dlaczego nie mogę ściągać plików z waszego forum?
Ponieważ nie napisałeś jeszcze 1 posta. W dziale Hyde Park macie możliwość napisania takiego posta. Każdy, czyj post będzie wyglądał na zasadzie losowych liter i cyfr lub będzie pozbawiony najmniejszego sensu to użytkownik zostaje wyrzucony z forum. Oczywistym jest, że krótkie odpowiedzi w zabawach itp. nie będą uznawane do bana, ale założenie nowego tematu, który np. już istnieje, albo wpisania posta, który NIE WNOSI NIC DO TEMATU już jest karalne.

5. Czy mogę dowiedzieć się od mod lub admina o powodzie usunięcia mojego tematu lub dodania ostrzeżenia?
Tak, jeśli jego powód podany przy usunięciu lub dodaniu ostrzeżenia nie jest oczywisty i zrozumiały. Lub jeśli nic nie podał.

Google 

Wysłany:    Reklama Google

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi