Centrum Sony Ericsson - forum SE K700i, darmowe loga, dzwonki na komórke, motywy, tapety, aplikacje i gry Java| Strony branżowe: tonershop.pl, tusze, folie do faksów

Centrum Sony Ericsson  Strona Główna

Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Opis Sony Ericssona k700i
Autor Wiadomość
@Merolix
Administrator

Wysłany: 21 Marzec 2006, 19:49   Opis Sony Ericssona k700i

Dane ogólne:

Sieci GSM 900/1800/1900
Wymiary 46.5 x 99.0 x 19.5 mm
Waga 93 gram
Czas czuwania (MAX) 300 godz. (12 dni i 12 godz.)
Czas rozm. (MAX) 480 min.
Bateria Li-Ion 700 mAh
Alarm wibracyjny tak
Pamięć wewnętrzna 41.00 MB
Pamięć zewnętrzna nie
Wbudowany aparat tak
Wyświetlacz
Wyświetlacz TFT, 65536 kol.
Wymiary wyświetlacza 176 x 220 pikseli, 7 linii
Aparat cyfrowy
Typ aparatu VGA
Rozdzielczość 0.31 MPx (640 x 480 pikseli)
Cyfrowy zoom 4 krotne zbliżenie cyfrowe
Lampa błyskowa tak
Nagrywanie filmów tak
Multimedia i transmisja danych
WAP tak, WAP 2.0
GPRS tak, Class 10
HSCSD tak
EDGE nie
Bluetooth tak
IRDA tak
Obsługa połączenia USB tak
Transmisja danych i faksów tak
Java tak
MP3 tak
Dzwonki polifoniczne tak, 40 tonowe
Radio FM tak
Dyktafon tak
MMS tak, Odbiór, Wysłanie
Video MMS tak
EMS tak
Raporty doręczeń tak
Wiadomości grupowe tak
Wiadomości sieciowe tak
Słownik tak
Klient poczty tak
Dodatki
SyncML tak
Przeglądarka xHTML nie
Organizer tak
Timer tak
Przypomnienie tak
Kalendarz tak
Zegar tak
Data tak
Budzik tak
Alarm tak
Stoper tak
Kalkulator tak

Opis i zdjęcia pochodza ze strony www.mobile.inspiracja.com

Google 

Wysłany:    Reklama Google

silenthill1
V.I.P.

Wysłany: 8 Kwiecień 2006, 14:04   

K700i jest pierwszym telefonem z nowej serii telefonów Sony Ericsson, Kxxx. Seria ta cechuje się pełną multimedialnością oraz wbudowanymi aparatmi fotograficznymi i krótko mówiąc, ma przejąć funkcję wysłużonej juz serii Txxx. W momencie pisania tej recenzji na polskim rynku znajdują się dwa telefony z serii K, właśnie K700i i nieco tańszy i ubożej wyposażony K500i. Już niedługo możliwe że w naszym serwie znajdziecie jego recenzję, na razie jednak tekst nt. K700i (Inne telefony z serii Kxxx znajdziecie oczywiście w dziale telefony, większość z nich trafi do sklepów w połowie tego roku).

Co w pudełku piszczy:

Aparat dostajemy w typowym pudełku od telefonów Sony Ericssona. Znajdziemy w nim płytę CD z oprogramowaniem do tworzenia dzwonków, tapet oraz synchronizacji telefonu z kompterem. Poza tym oczywiście instrukcja w języku angielskim oraz polskim (w moim przypadku był to język niemieck gdyż aparat był sprowadzany) oraz ładowarka. Co wyróżnia nasze opakowanie od innych to na pewno słuchawki, pełniące rolę zestawu HandsFree oraz anteny do radia wbudowanego w telefon. Niestey, z racji pełnionej przez siebie funkcji nie są one podłaczane pod port MiniJack ale pod port wymiany danych dostępny w akutalnie używanych telefonach SE (A więc nie podłaczymy ich już pod nowsze K750, W800 czy D750). Muszę przyznać że dźwięk jaki zapewniają jest jakościowo lepszy od moich prywatnych słuchawek do odtwarzacza mp3. Poza tym są wyjątkowo wygodne a kabelek jest odpowiednio długi. Na kablu od prawej słuchawki zamieszczony został oczywiście przycisk do odbierania i kończenia rozmów dzięki czemu jeśli nie przeszkadząją nam kabelki nie musimy już wybierać się na zakupy po zestaw HF.

Chwytamy za stery:

O klawiaturze już trochę było ale warto napisac jeszcze. Jest ona bardzo wygodnie rozmieszczona, w 3 rzędach oddzielonych od siebie przerwą znajdują się wypukle stylowe klawisze. Pisanie na nich sms-ów należy do jednych z najwygodniejszych z jakimi miałem do czynienia, a to ze względu na bardzo wygodny "klik" i wyczuwalny moment nacisku. Niestety, do sterowania klawiatura nie jest zbyt przydatna, nie jest to jednak wada modelu a raczej samego pomysłu na klawiaturę numeryczną, więc nie mogę odjąć fonowi za to punktów. Wszak od zabawy mamy przygotowany do tego Joystick i klawisze funkcyjne. Wymienione przyciski zastępują popularną czerwoną i zieloną słuchawkę, a więc nie są niczym odkrywczym ale trzeba przyznać że ich gumowe wykonanie jest miłe w dotyku i ergonomiczne. Przyciski zamieszczone pod funkcyjnymi to przycisk powrotny (służy do cofania się z menu i m.in. bezpośredniego wyłączania aplikacji Java, tak jak np. Windowsowy ctrl + alt + del) oraz komputerowy odpowiednik Delete, a więc standard. Wracając do Joysticka, jego największe zalety to jego duża średnica i dużo miejsca do manipulacji. Choć wydaje się że jest on 5 kierunkowy (boki, do środka) to jednak po pewnym czasie odkryłem że chwyta także "krzywizny" a więc mamy do czynienia z pełnymi 9 kierunkami. Należy wspomnieć jeszcze o klawiszach dodatkowych takich jak przycisk szybkiego dostępu do aparatu, znajdujące się pod nim guziczki + i - zwiększające i zmienszające głośność oraz znajdujący się po prawej stronie aparatu przycisk służacy kiedy nic nie piszemy do połączenia się z internetem, natomiast kiedy jesteśmy w trybie edycji tekstu do oddzielania liter. Ciężko jest to wytłumaczyć, ale na pewno rozumieją mnie Ci którzy mieli do czynienia z innymi telefonami Sony Ericsson, takimi jak choćby T68i. Muszę przyznać że jest bardzo pomysłowo umieszczony i w tej chwili używam go już bezwiednie.

Wyświetl co potrafisz:

Byłem w szoku. Takie były moje wrażenia kiedy zobaczyłem co potrafi wyświetlacz TFT K700i. Co oznaczają te 3 literki? To że wyświetlane kolory są bardzo realistyczne a kontrast obrazu jest bardzo wysoki. Poza tym dzięki tej technologii telefonem możemy bez najmniejszych problemów operować nawet na dużym słońcu. Wiedzą o czym mówie na pewno użytkownicy telefonu T610 którego wyświetlacz jest wykonany w starszej technologii STN. Ale do rzeczy. K700i posiada ekran zdolny pokazać 65 tysięcy kolorów (16 Bitów) w roździelczości 176 x 220. Powiem szczerze - taka jakośc w zupełności mi wystarcza jak na telefon. Jedynym mankamentem jest nie wyświetlanie płynnych przejśc w gradientach a jedynie pół-przejścia ale jako że prawdziwe, duże gradienty spotyka się rzadko nie jest to problem, natomiast jakość zdjęć w K700i jest po prostu rewelacyjna. Co do problemów, z telefonu korzystam już parę miesięcy i nie mam z nim żadnych problemów. Nie ma mowy o jakiś martwych pikselach czy coś w tym stylu, wszystko jest w jak najlepszym porządku. Jeśli jesteśmy przy pikselach - w telefonie ich zupełnie nie widać, chyba że ktoś patrzy na aparat przez lupę, co jest dużym sukcesem.

Pamiętny brak pamięci (wymiennej):

Jak mogli. Uważam, że jest to największa wada K700i. O czym mówie? O braku czytnika wymiennych kart pamięci Memory Stick Duo. Jaki był problem zamontować je w telefonie, jeśli znajdował się on już w starszym Z1010? Tym bardziej że K700i posiada odtwarzacz bardzo dobry odtwarzacz MP3 który aż się prosi o pareset mega muzyki! Co prawda, w telefonie znajdziemy 41MB (W niektórych modelach 43MB) wolnej pamięci dostępnej dla użytkownika, co jest kompletnie wystarczająca ilością do gier, obrazów czy nawet filmów ale jest to zdecydowanie za mało żeby nagrać ulubiony album czy parę więcej plików MP3. Jedym możliwym wyjściem jest albo "obcinanie" muzyki do mniejszych kawałków które nadają się np. na dzwonki bądź konwertowanie ich do gorszej jakości. Jest to niezłe wyjście ale bardzo czasochłonne. W dodatku wgrywanie plików przez Bluetooth czy nawet kabel nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy, choćby z tego powodu że zajmuję to strasznie dużo czasu. Wgranie 5MB pliku to strata prawie 7 minut w przypadku Bluetootha, dla kabla jest to tylko trochę mniej. A więc wszystkich którzy chcieli by aby ich fon służył jako przenośny odtwarzacz MP3 muszę zasmucić, pamięć wystarczy tylko na parę ulubionych utworów, co jednak wystarczy na krótkie wyjście i odsłuchanie ich w tramwaju bądź sklepie. Jednak na wspomniane wcześniej ponad 40MB możemy ze spokojem wgrać tysiące zdjęć, półtora godzinny film czy bardzo wiele dzwonków. Krótko mówiąc 40MB pamięci RAM to dużo, ale nie w erze wymiennych kart pamięci tak popularnych jak dyskietki. Szkoda. Zapomniałbym dodać jak owe 40MB (powtarzam się, wiem) jest obsługiwane. Służy do tego bardzo wygodne Menedżer Plików znajdujący się w menu. Możemy z jego pomocą kopiować, prznosić do innych katalogoów i usuwać inne pliki. Wspomniałem o katalogach, pamięc aparatu jest sformatowana na następujące - Zdjęcia, Dźwięki, Wideo, Motywy, Gry oraz Aplikacje. Właściwie w Grach i Aplikacjach przechowujemy te sama programy Java, jedyna różnica jest przy wyborze instalacji nowego oprogramowania. Reszty chyba nie muszę tłumaczyć. Ogólnie mendeżer jest zrobiony bardzo sensownie i wygodnie. Przeszkadza jedynie możliwość wysyłania wielu plików na raz poprzez QucikShare (Bluetooth albo podczerwień). Ogólnie dobre narzędzie. Ale za brak czytnika MSD minus dla telefonu.

Sony PSK700i:

Przenośna konsola w telefonie. Tak najkrócej nazwałbym możliości tego telefonu, tak technologiczne jak i graficzne. Nie jest to co prawda Nokia N-Gage która, jak wiadomo jest KONSOLĄ z wbudowanym telefonem, dlatego proszę ich nie porównywać, ale jak na telefon to K700i na prawdę nie ma sobie równych. Zaimplementowanie do niego technologii Java 3D, znanej pod nazwą Mascot Capsule 3D poza standarodwym Java MIDP 2 daję niesamowite możliwości. Te gry trzeba po prostu zobaczyć. Tym bardziej że już w przygotowaniu są gry w tymże języku drugiej generacji które mają nam dać przeżycia równe N-Gage. Czy to możliwe na zwykłym telefonie? Z tego co widzimy po screenach - Tak. Po więcej inofmracji na ich temat zapraszam do poddziału Java 3D w dziale Download, tam też screeny. Grzechem byłoby nie wspomnieć o prostocie ich obsługi dizęki zastosowaniu Joysticka i intelgentnego rozmieszczenia klawiszy. Zresztą, myśle że każdy kto widział Super Real Tennisa już teraz chce mieć SE K700i. I na tym polu K700i po prostu dyskwalifikuje konkurencje, która tych możliwości nie posiada. Podobnie jest zresztą z telefonami trzeciej generacji które z racji swoich wiedo konferencji posiadają silniejsze układy graficzne to jednak K700i bez problemu może z nimi konkurować. To jest wyczyn. I dla mobilnego gracza ten telefon jest świetnym pomysłem, szczególnie jeśli przypomnieć omowianą wcześniej pamięc dzięki której praktycznie nie ma ograniczeń na wgrywane przez nas gry. Jedynym mankamentem, który mnie mocno irytuję nie tylko w przypadku gier ale i aplikacji to brak obsługi przez K700i API (środowiska) Blueooth i IrDy via Java, co nie daje nam możliwości gry multiplayer ze znajomym czy choćby użycia telefonu jako pilota do telewizora. No ale takie możliwości w zasadzie mają tylko telefony obsługiwanę przez system operacyjny Symbian. Tak samo jak w przypadku czytnika kart MSD, nie wiem dlaczego nie zaimplementowano tej technologii do K700i. Nie zmienia to faktu że jak na razie jest to jedyny telefon z klasy użytkowej-wyższej który zapewnia takie możliwości mobilnej rozrywki.

Co słychać w K700i:

Polifonia to przeżytek. To zdanie choć kontrowersyjne w przypadku K700i jest prawdą. Dlaczego? Bo K700i obsługuję technologię True Tones, inaczej odtwarzanie plików MP3 jako dzownków. I muszę przyznać, to co K700i umie zaprezentować jest niesamowite. Na prawdę. Jego możliwości trzeba usłyszeć aby uwierzyć że w odtwarzanej muzyce nie ma żadnych szumów czy pisków mimo że odtwarzana jest ona na prawdę głośno (Swoją drogą to dziwne, w cichym pokoju często wyciszałęm odtwarzacz MP3 bo telefon był aż za głośny, tymczasem w tramwaju w którym "środowisko" trochę hałasuje muzyka nie była aż tak głośna jakby się wydawało). Pomijając już wspaniały głośnik (To ważne, głośnik, nie słuchawkę, są to dwa oddzielne urządzenia w K700i, szkoda tylko że nie działają w trybie Stereo, telefon MP3 odtwarza tylko z głośniczka, tymczasem rozmowy prowadzimy poprzez cichszą słuchawkę) telefon odtwarza polifonię w 40-tonach co jest w zupełności wystarczającą jakością (wyobraźcie sobie to + MP3 + ten głośniczek... ). Ale, ale, zapomnielibyśmy o wielkim plusie K700i, o radiu. Radyjko w telefon jest wbudowane i dostępne bezpośrednio z menu, niestety aby go posłuchać podłączone musimy mieć słuchawki które służa naszemu aparatu za antenę (dziwne w przypadku telefonu który nigdy nie traci zasięgu...). Na szczęscie nie musimy już go słuchać na zestawie HF, możemy radio przełączyć na tryb głośnomówiący wykorzystując omawiany wczęsniej głośnik. Samo radio działa w systemie FM i w zasadzie jeśli słuchawki mamy zawieszone na szyi to bez problemu łapie wszystkie dostępne na aktualnie przebywanym przez nas terenie bez żadnych szumów stację. Są one w bardzo dobrej jakości co rekompensuję nam brak możliwości zgrania zbyt dużej ilości empetrójek na fon. O dźwiękach odtwarzanych na telefonie wspomnieć można jeszcze tylko że ich głośność edytujemy w czasie rzeczywistym używając zamieszczonych po lewej stronie apartu przycisku. Jest to bardzo dobre wyjście kiedy podczas rozmowy szybko musimy zwiększyć głośność.

Telefon w apracie, czy aparat w telefonie:

Aparat w telefonie, to pewne. Mimo tego że w kampanii reklamowej położono duży nacisk na aparat nie różni się on zbytnio od tych dostępnych w innych telefonach tej klasy. Jest to tylko standarowe na dzień dzisiejszy 0.3MP, na matrycy CMOS. Jedyne co wyróżnia zintegrowany aparat cyfrowy to właściwie procesor zamieszczony w telefonie który pozwala wykonać takie czynności jak 4x powiększenie obrazu (Swoją drogą to też uważam za szwindel, otóż powiększać obraz możemy tylko przy roździelczości 320 x 240 < > i MMS-owym 160 x 120 <<4x razy>>), nagrywanie filmów (Do 90 minut przy czystej pamięci, powiększanie obrazu jak wyżej) oraz obraz rozszerzalny. Jest to po prostu powiększenie zdjęcia po jego wykonaniu, prawie dwukrotne do roździelczości 1.3MP. Jest to jednak tylko powiększenie co zresztą widać po obrazie. Cóz jeszcze można powiedzieć, zdjęcia wykonane przez K700i w dzień sa bardzo dobrej jakości, na pewno nie ma im nic do zarzucenia, są to świetne możliwości jak na CMOS. Aczkolwiek już przy sztucznym świetle widać zakłucenia które zredukować możemy dopiero na komputerze. Na pewno jest dużym plusem dla K700i jest zintegrowany w aparacie flesh, w postaci jednej lampki LED świecącej biało-niebieskim światłem. Mimo małych rozmiarów diodka bardzo dobrze sprawdza się w ciemnych miejscach, i jeżeli skoncentrujemy światło na przedmiocie znajdującym się w odelgłości ok. metra od nas to zdjęcie na pewno będzie o wiele jaśniejsze (choć, jak już mówiłem, jakość zdjęć przy sztucznym świetle mocno obrywa). Powiedzieć jeszczę należy o takich "bajerkach" jak wbudowanie zdjęć w śmieszne ramki, efekty takie jak sepia, odwrócenie kolorów czy bardzo ciekawe zdjęcie panoramiczne (telefon daję nam możliwość zrobienia 3 zdjęć, przy czym każde następne w "kawałeczku" jest nakładane na poprzednie co widać na wyświetlaczu dzięki czemu możemy np. robić zdjęcia w 360 stopniach, bardzo dobry pomysł wg. mnie), migawkę i zdjęcie w trybie nocnym (Zdjęcie jest lekko rozjaśniane, przy czym tu już jakość leci na łeb na szyję). Niestety, nie obyło się bez problemów. W moim egzemplarzu aparat zepsuł się już po paru dniach użytkownia, i to w dodatku sam z siebie, bez żadnych mechanicznych uszkodzeń. Od tego czasu na zrobionych zdjęciach posiadam pionowo ułożone dwa paski z czarnych kropek. Chyba nie muszę mówić jakie to denerwujące? Na szczęscie na innych znanych mi egzemplarzach ten problem już nie występuje a więc uznać można że tylko ja jestem takich pechowcem. No cóż, czas wybrać się do serwisu.

Zdjęcia zrobione K700i w rozdzielczości 640x480:

Windows w telefonie:

Niestety, nie chodzi o możliwości a tylko o problemy z systemem obsługującym K700i. Firmware którym wyposażony początkowo został K700i (R2A041) wyjątkowo przypominał mi Windowsa 95. Dlaczego? Telefon co chwilę się zacinał, gry chodziły na nim ślamazarnie a co najgorsze przy np. włączaniu efektów w aparacie telefon umiał się zresetować. Apogeum mojej wściekłości osiągnąłem kiedy telefon przy czystej pamięci SMS zaczął przy odbieraniu nowych wiadomości podawać informację o braku pamięci na ich zapasanie. Wtedy po prostu trafił mnie szlak. Czym prędzej zakupiłem kabel do flashowania telefonu oraz odpowiedni program i po prostu nagrałem najnowsze dostępne oprogramowanie. Pytacie jaka była różnica? Taka jakbym nagle przesiadł się z wspomnianego 95 na XP. Po prostu wszystko nagle zaczęło działać, problemy zniknęły i jak na razie się nie pojawiają. No i gry zaczęły chodzić z szybkoscią burzy (cholera, teraz już nie mogę wygrać w Super Real Tennisie...), poprawie uległa też jakość robionych zdjęć, co prawda minimalnie ale zawsze. I tu duży minus dla Sony Ericssona za to że musiałem wydać dodatkowę 30 zł na flashing telefonu. Dla wszystkich którzy właśnie chcą to zrobić lub będą musieli: W serwisie zapłacicie za to 60zł, natomiast jeśli macie kabelek do flashowania (Serwisowy, a nie do przesyłania danych, to bardzo ważne, kupić go można tylko w specjalnym sklepie) to za tzw. jeden kredyt do zakupu oprgramowania na telefon zapłacicie 30zł. Choć trzeba mieć jeszcze specjalny program który też kosztuje... Krótko mówiąc najtaniej będzie znaleźć kogoś kto to już wszystko ma i zapłacić mu 30zł za kredyt.

Bateryjka na baterie:

O baterii dużo nie można powiedzieć, jedynie to że standarodwa wystarcza na 2 - 3 dni aktywnego używania telefonu (Gry 3D, MP3, filmy) lub tydzień spokojnego użytkowania. Ładuje się ona szybko a można jej używać dość długo. Czego więcej trzeba?

Podsumowanie:

Podsumowując telefon jest jednym z pierwszych fonów, w pewnym stopniu nowej generacji. Jest to bardzo udane połączenie telefonu multimedialnego przeznaczonego dla wymagających użytkowników. Niestety, jego możliwości, a raczej pięknych haseł promujących go nie wykorzystano w pełni i jest to tylko koneksja częściowa. Gdyby tylko jego aparat miał 1.3MP a telefon posiadał czytnik kart MSD z czystym sercem zaproponowałbym go każdemu. Niestety, na razie wg. mnie telefon najbardziej nadaję się dla użytkownika młodego, któy potrzebuje genialne dzwonki, świetne gry i możliwość szybkiego stukania smsów. Aczkolwiek jeśli wystarcza nam wbudowane 41MB, i zamierzamy do słuchania muzyki używać radia, a telefonem nie zamierzamy robić profesjonalnych zdjęć a jedynie fotki z wakacji, następnie wysyłając je do znajomego przez maila to telefon będzie nam wystarczał w pełni. Ogólnie, doskonałe wypełnienie długo nie zapełnionej przepaści pomiędzy telefonami z klasy ekonomicznej a klasą high-end i SmartPhonami. Kończać, telefon szczerze polecam, gdyż te parę wad na prawdę nie przeszkadza i nie zasłania pozytywów tego wspaniałego produktu. Jeśli tylko chcemy na telefon przeznaczyć około 700zł, a odtwarzacz MP3 już mamy, to wybór K700i będzie najlepszym wyborem.

Wszystko przepisane z tej strony oto stronka :arrow:

Artur16
User

Wysłany: 15 Listopad 2006, 20:37   

ten telefon jest super, jedynym minusem jest brak karty pamięci

dym23
User

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 16 Listopad 2006, 18:35   

Dokladnie wielki - za brak karty pamieci SZKODA WIELKA

Po co piszesz to samo? I nabijasz tylko posty?//sonyericsson

kasiunia
User

Wysłany: 17 Listopad 2006, 21:15   

No telefonik jest ekstra ale minuse nie jest tylko brak karty pamięci ale i to żę dożjstik się często przycina. :) I chyba to jest największy problem:(

Mulp
User

Wysłany: 20 Listopad 2006, 18:01   

no tak... ta pamieć troche jest niwygodna bo mała... ale trzeba sobie radzić... i ja sobie radze...

wujas
User

Ostrzeżeń:
 12/3/6
Wysłany: 27 Listopad 2006, 08:50   

kasiunia napisał/a:
No telefonik jest ekstra ale minuse nie jest tylko brak karty pamięci ale i to żę dożjstik się często przycina
MMC i dzojstik sie tnie moim zdaniem jedyne minusy

yoy3
User

Wysłany: 29 Listopad 2006, 21:06   

telefon jest dobry (((posiadam go) ale joy szfankuje w tych modelach pozatym jest zadowalajacy , chodz wedlug mnie k750i to juz lebsza mozliwosc ^^

wesoly007
User

Wysłany: 1 Grudzień 2006, 21:08   

moim zdaniem k700i to super telefon ale ma też minusy takie jak: brak karty pamięci oraz mała pamieć telefonu, która ma tylko zaledwie 42 mega. Niestety nie ma rzeczy idealnych ale poza tym trzeba przyznać, że k700i to fajny fonik, który jest godny uwagi.

lukiwolin 
User

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 6 Grudzień 2006, 13:48   

Ja bym jeszcze dodal ze ma strasznie slaba baterie!! wytrzymuje 1 dzien maximum 2

michalo16
User

Ostrzeżeń:
 12/3/6
Wysłany: 19 Grudzień 2006, 18:41   Też go mam!!!

Mam k700i od 16 miesięcy. Pamięc jak na razie mi wystarcza, ale joistick strasznie się zacina. Co mogę zrobić, żeby lepiej działał?

sug83
User

Wysłany: 28 Grudzień 2006, 10:26   

Minusow ma dosc sporo,

Joy kiepski, brudzi sie w tych zakamarkach, aparat bardzo slaby, ta gumka zabezpieczajaca złącza szybko parcieje, czeste awarie softu, bardzo słabo rozplanowane menu.
Miałem Siemensa, Nokie i teraz używam SE i szczerze to bym zamienił na coś bardziej odpornego na wstrząsy.

bartolo
User

Wysłany: 2 Styczeń 2007, 17:25   

No nic. Ja tylko powiem że naprawde fajnie i profesjonalnie napisana informacja. Ja mam zastrzeżenia do gumki tylko i wylącznie.

~Piechu
Friend
GSM Master

Wysłany: 2 Styczeń 2007, 17:54   

Fajny telefonik,funkcjonalny lecz brak karty pamięci to dzisiaj duży minus dlatego wymieniam go na w810i

mcroud 
User

Wysłany: 16 Styczeń 2007, 10:21   

ja go mam już rok i zamierzam sobie zmienić na k750 tylko nie wiem czy i tam dżojstik (tak jak w k700i) bedzie sie zacinał??

Odpowiedz do tematu