Centrum Sony Ericsson - forum SE K700i, darmowe loga, dzwonki na komórke, motywy, tapety, aplikacje i gry Java| Strony branżowe: tonershop.pl, tusze, folie do faksów

Centrum Sony Ericsson  Strona Główna

Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Prison Break
Autor Wiadomość
CinCinek
User

Wysłany: 15 Styczeń 2007, 18:43   Prison Break

Otóż w polsacie niedługo pojawi się znakomity serial Prison Break (pol. tłumaczenie Skazany na śmierć). Moim zdaniem jest 10x lepszy od Losta, choć losty tez sa dobre. Można go oczywiście ściągnąc www.tvshows.yoyo.pl lub ogladac w telewizji. Jest to świetny serial ogladnelem juz wszystkie odcinki które wyszly. Bardzo, bardzo wszystkim polecam i zachecam do ogladania. ;d

Również polecam serial Over There. O amerykańskich wojskach w iraku, równiez świetny serial. Mozna go rowniez sciagnac ze strony wczesniej przezemnie podanej.

Google 

Wysłany:    Reklama Google

DragonSC
User

Wysłany: 31 Styczeń 2007, 23:18   

Też lubię tak samo jak Lost.

momos
User

Wysłany: 12 Luty 2007, 18:59   

Zaje.......... serial. Ja już po pierwszym sezonie. Ale ten serial wciąga. Ma 22 odcinki pierwszego sezonu. Obejrzałem w 2 dni. Nie mogłem wytrzymać. :smile:

CinCinek 
User

Wysłany: 14 Luty 2007, 19:14   

17 odcinek 2 sezonu bedzie juz 20 lutego ; ]. Nie moge sie doczekac ;]

bartoszcz
User

Wysłany: 15 Luty 2007, 10:33   

Ja również polecam ten serial. Bardzo fajny i wciąga :grin: Ja cały pierwszy sezon obejzałem w 3 dni od mojego kuzyna który mial juz to wczesniej ;-) drugi sezon również tak że jestem na bierząco i teraz czekam na kolejny odcinek czyli 17
Cytat:
17 odcinek 2 sezonu bedzie juz 20 lutego ; ]
i z tego co mi wiadomo bedzie on 19 w tv Fox a nie 20 ;-) nochyba że tobie chodzi że bedzie 20 na sieci :smile: Pozdro i polecam jeszce raz :!:

Masztalski 
V.I.P.
Theme's Master

Wysłany: 15 Luty 2007, 17:19   

CinCinek ma rację: 20 lutego, a nie 19. Owszem 19 o 20.00, ale czasu amerykańskiego, ale dla nas jest to 20 luty 5 rano. I to nie będzie jeden odcinek, lecz aż dwa :!: A potem znowu dwutygodniowa przerwa, a ptoem jeszcze trzytygodniowa.
----------------------------------------------------------
Gość! Nie wrzucaj paczek(gier,dzwonków,aplikacji,tapet, motywów). Paczka= 1 ostrzeżenie. Pomyśl o innych! Nie każdy ma 1 MB internet aby zamiast gry ważącej 200Kb ściągać 100 gier ważących razem 30MB....
----------------------------------------------------
Serdecznie zapraszam na mój wirtualny album zdjęć. www.masztalski.cba.pl

-------------------------------------------------------------

bartoszcz
User

Wysłany: 16 Luty 2007, 16:44   

Masztalski napisał/a:
CinCinek ma rację: 20 lutego, a nie 19. Owszem 19 o 20.00, ale czasu amerykańskiego, ale dla nas jest to 20 luty 5 rano.
no tak tak :D wsio sie zgadza ;P po prostu sie nie dogadalismy hehe.
Cytat:
I to nie będzie jeden odcinek, lecz aż dwa :!: A potem znowu dwutygodniowa przerwa, a ptoem jeszcze trzytygodniowa.
właśnie tez o tym słyszałem i bardzo szkoda że takie przerwy podobno wtedy jest wyswietlany inny serial pt. "24" znany również w Polsce. Jeden plus to to ze dwa odcinki ;-) ale tak długo czekać to już przesada.

~Piechu
Friend
GSM Master

Wysłany: 16 Luty 2007, 17:24   

Prison Break wypas,ale i tak nic nie przebije smallville :razz:

fisiek
User

Wysłany: 17 Luty 2007, 12:13   

to zarąbisty serial

lukasx
User

Wysłany: 17 Luty 2007, 12:54   

mozna np z emula lub innego programu typu p2p sciagnac sobie wszystkie odcinki i nie trzeba na nic czekac, tyle ze bez dubingu,lecz z napisami.

Pozdrawiam

Madmaxor
User

Wysłany: 17 Luty 2007, 14:12   

Najlepsze miejsce do sciągnięcia tego filmu to www.tvshows.yoyo.pl

kyrak
User

Wysłany: 18 Luty 2007, 19:16   

Jeszcze kilka dni temu uważalem Lost za serial najlepszy, jednak zmienilo się to szybko po obejrzeniu prison break. W 4 dni obejrzalem wszystkie odcinki sezonu pierwszego oraz 16 odcinków sezonu drugiego. Polecam wszystkim za równo ze względu na ciekawą fabule oraz dynamiczną akcję.

Adrians
User

Wysłany: 19 Luty 2007, 23:17   

Priosn berak jest boksi szkoda tylko ze leci tak zadko a zneta to glupio sie sciaga gdy ma sie powolny transfer;/ Film odjechany;)

spiffy
User

Wysłany: 21 Luty 2007, 11:39   

"Priosn berak" w koncu jakis normalny serial a nie jakies nudy milosc i cos tam :) fajnie jest siasc w niedziele wieczorkiem i cos dobrego ogladnac tylko szkoda ze nie puszczaja np 2 odcinkow jeden po drugim:(

n1
User

Wysłany: 24 Luty 2007, 11:19   

pb 1 sezon byl zaje^^ ale 2 to juz meczenie... wszystko mozna przewidziec nie to co lost. LOST > PB

Odpowiedz do tematu