Centrum Sony Ericsson - forum SE K700i, darmowe loga, dzwonki na komórke, motywy, tapety, aplikacje i gry Java| Strony branżowe: tonershop.pl, tusze, folie do faksów

Centrum Sony Ericsson  Strona Główna

Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Bateria
Autor Wiadomość
sepirot
User

Wysłany: 20 Marzec 2008, 16:30   Bateria

Witam mam problem bo zanurzył mi się telefon (SE K810i)w wodzie naszczęścię szybko go wyjąłem i wysuszyłem ale problem jest w tym że bateria nie trzyma już 10dni jak przed zanurzeniem w wodzie tylko teraz trzyma 1-2 dni.Wszystko inne działa bez problemu tylko bateria trzyma bardzo krótko.I jak rozładuje mi się do końca to potem mam ciężko żeby załapał i ładował,muszę wyłożyć baterie potem podłączyć ładowarkę i spowrotem wsunąć baterie to wtedy działa. I teraz wielkie pytanie co robić ?czy wymienienie baterii na nową pomoże i znowu będzie trzymać ok.10 dni czy będzie to wywalenie pieniędzy a nic nie pomoże??Czy to jest wina telefonu bo był zalany czy baterii?

Byłbym wdzięczny za pomoc

Google 

Wysłany:    Reklama Google

~vallderos 
Friend
Wisła Kraków

Wysłany: 21 Marzec 2008, 12:08   

Mi sie zdaje że baterii, ale nie podejmuj decyzji. Podjedź do jakichś specjalistów i się zapytaj. Tak będzie najlepiej xD

^dziambecki 
Junior Admin

Wysłany: 23 Marzec 2008, 09:02   

według mnie jest sens wymiany baterii bo nie wiadomo co jeszcze może jej się stać ale co do problemu Twojego to nie jest raczej problem baterii bardziej styki które są odpowiedzialne za ładowanie się najprawdopodobniej poprzepalały lub "zzieleniały" pod wpływem zamoczenia nie pozostaje Ci nic innego jak zapodanie do najbliższego serwisu i naprawa bo sam raczej nie zadziałasz.....pozdrawiam

aniula_87
User

Wysłany: 26 Maj 2008, 19:24   

Ja mam problem z baterią od SE k700i. Nie zamoczył się i wogóle dbam o niego. Ale wariuje mi czytnik bateri. Raz pokazuje że jej nie ma, za chwilę że jest pełna. W dodatku jak ktoś do mnie dzwoni to telefon się wyłącza i pada tak jakby nie miał naładowanej baterii. Może trzeba skasować pamięć baterii, ale nie wiem jak

sepirot 
User

Wysłany: 26 Maj 2008, 22:58   

Dzieki pomyślę o tym i jak coś znajdę o tym to też dam ci znać ;]

Enrique1989 
User

Wysłany: 21 Sierpień 2008, 14:08   

aniula_87 napisał/a:
Ja mam problem z baterią od SE k700i. Nie zamoczył się i wogóle dbam o niego. Ale wariuje mi czytnik bateri. Raz pokazuje że jej nie ma, za chwilę że jest pełna. W dodatku jak ktoś do mnie dzwoni to telefon się wyłącza i pada tak jakby nie miał naładowanej baterii. Może trzeba skasować pamięć baterii, ale nie wiem jak

mam podobny problem :/ tylko ze ja kupilem SE k700i od kolezanki co go nie uzywala wogole ok. roku i nie wiem co zrobic czy kupic nowa baterie czy cos z nia innego zrobic tylko nie wiem co :)jak ktos zna sposob zeby mi pomoc bede wdzieczny :)

mone11 
User

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 21 Sierpień 2008, 15:30   

kupic baterie ale niewiadomo czy bendrzie trzymacz okolo 10 dni zalerzy jak sie trafi jak nowol nie uzywanol kupisz to moze trafic taka co trzyma 10 dni ale obiecuje :!: :smile:

Cebycz 08
[Usunięty]

Wysłany: 2 Październik 2008, 09:26   

mone11 napisał/a:
kupic baterie ale niewiadomo czy bendrzie trzymacz okolo 10 dni zalerzy jak sie trafi jak nowol nie uzywanol kupisz to moze trafic taka co trzyma 10 dni ale obiecuje :!: :smile:

Mam pytanie zastanawiam się nad kupnem bateri do k700
Tylko nie wiem czym się różnią Li-Pol a Li-ion
Ktora trzyma te "10 dni"

Picio
User

Wysłany: 14 Styczeń 2009, 22:11   

Li-ion chyba mocniejsza, ale nie jestem pewien(!)

wodzio12321
User

Wysłany: 31 Styczeń 2009, 14:25   

Też mi się wydaje że Li-ion jest mocniejsza

Odpowiedz do tematu