Centrum Sony Ericsson - forum SE K700i, darmowe loga, dzwonki na komórke, motywy, tapety, aplikacje i gry Java| Strony branżowe: tonershop.pl, tusze, folie do faksów

Centrum Sony Ericsson  Strona Główna

Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
[ankieta] Kierunki rozwoju CSE24.NET

Jaki wg Ciebie byłby najważniejszy kierunek rozwoju Forum?
Pozostanie przy pierwotnej koncepcji forum i skupienie się wyłącznie na Sony Ericsson'ie k700i
34%
 34%  [ 76 ]
Utrzymanie obecnej koncepcji - czyli bajery na wszystkie modele Sony Ericsson
45%
 45%  [ 102 ]
Zmiana proflu na forum dla posiadaczy wszystkich modeli telefonów
4%
 4%  [ 11 ]
Głowny nacisk na modele Sony Ericsson, jednak z utworzeniem dodatkowych działów dla innych marek
14%
 14%  [ 33 ]
Głosowań: 222
Wszystkich Głosów: 222

Autor Wiadomość
@Administrator
Administrator

Wysłany: 9 Maj 2007, 21:55   [ankieta] Kierunki rozwoju CSE24.NET

Zapraszamy do udziału w ankiecie

Google 

Wysłany:    Reklama Google

s0-Vicky 
Moderator
The Evil One!

Wysłany: 9 Maj 2007, 22:06   

Forum o k700i to forum o k700i a nie innych duperelach - inne modele mają swoje forum a tutaj jest miejsce dla k700i :!:

Sony Ericsson K700i 0Wn3r

brtq 
V.I.P.
Nerazzurra

Wysłany: 9 Maj 2007, 22:57   

NIe zgadzam sie k700i powoli odchodzi do lamusa i tylko dodanie innych modeli pozwoli znacznie zwiekszyc ilosc nowych uzytkownikow. Ale forum nadal powinno skupic sie tylko na marce SE

Gość przestrzegaj regulaminu i nie pisz głupich postów, w innym wypadku będzie WARN!
"I kneel only to God"

*Niszczyciel 
Administrator
K700i the best phone

Wysłany: 9 Maj 2007, 23:15   

Tylko marka Sonny Ericsson
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ale i tak wiekszość tapet,dzwiekow gier, filmikow pasuje na inne telefony wiec kazdy znajdzie cos dla siebie.

Nokia 5110 ----> Ericsson T65 ---> Nokia 6310 --->Sony Ericsson T290i ---> Sony Ericsson K700i & Sagem MY600 & Nokia 6100 & Nokia 6680

http://www.pogaduchy.net/index.php?ap=124

Nurglepl
User

Wysłany: 10 Maj 2007, 08:59   

Centrum Sony Ericsson - taka jest domena i nazwa strony. No jak można zrobić z takiej domeny np Samsung, czy nokia?. Nazwa jest nawzą, jak chce się inne telefony niż takie na któe wskazuje domena to trzeba ją zmienić, no chyba że chce się odwalać popyline.
Ja jestem za tym, aby były tu wszystkie modele SE i nic więcej.

salamander17
User

Wysłany: 10 Maj 2007, 10:07   

Uważam, że forum powinno się skupiać na SE K700i ale także o innych modelach SE

zolteq
User

Wysłany: 10 Maj 2007, 10:19   

Przede wszystkim sony ericsson ! W końcu w nazwie strony jest CSE - pełną nazwę wszyscy znają ;)
pozdro

Masztalski 
V.I.P.
Theme's Master

Wysłany: 10 Maj 2007, 10:34   

Ja też uważam, że powinniśmy skupić się na marce SE. Wg. mnie Sony Ericsson robi najlepsze telefony i najwygodniejsze w obsłudze. Nie ma problemu z javą, której nie trzeba jak w nokiach instalować przez programy, tylko automatycznie się w SE instaluje. Sagem to wogóel jest do dupy. A o reszcie nie mam zdania, ale chcąc być najlepszymi powinniśmy pozostać przy całej marce Sony Ericsson z naciskiem na najmodniejsze obecnie modele. Z tego co wiem, to obecnie k750i stał się modny i równie dostępny jak niegdyś k700i. Oczywiście nie powinniśmy zaniedbywać starszych modeli, jak k700i czy inne, ale kłaść nacisk na popularnych modelach. Jedynym poważnym problemem wg. mnie jest kwestia gier java. Skąd je brać? Swojego czasu było trochę ruskich stron z javą, ale nie wiadomo dlaczego pozamykano ten dział. Głupotą byłoby podkradanie z innych for(to my mamy być przykładem do naśladowania), ale jak przeglądam takie fora, to widzę, że im nie brakuje javy. Czy na forum jest ktoś, kto zna ruski i ma do tego odpowiednie czcionki w komputerze, aby przez Google wyszukać jakieś stronki z grami java? Prosiłbym taką osobę o kontakt z administracją i podanie odnalezionych stron. Wtedy byłaby to znaczna pomoc dla forum. Chyba sami rozumiecie, że tapety oraz dzwonki są bardzo łątwe do samodzielnego stworzenia. Do motywów też nie brakuje stron-wystarczy tylko przenieść je w odpowiedni sposób na forum(na wszystkie możliwe modele SE mam dostęp do takiej stronki). Więc te 3 kwestie są dla nas raczej obojętne. Aplikacji java to w ogóle jest bardzo mało, więc tą kwestię możemy pominąć. Ale gry java są najpoważniejszą kwestią. Z modeli niższych na wyższe nie ma problemu. ale wypadałoby też dać dla lepszych modeli i dla gorszych więcej. To z nimi są najgorsze problemy, bo neidoś, że mała dostępność, to jeszcze mało uniwersalne(często są prolbemy z ekranem, predkością itp.). Radzę, abyśmy w tym kierunku zastanowili się co dalej. Jak rozpatrzymy tą kwestię to dopiero możemy zadecydować,. czy mamy możliwość rozwijania forum w konecpcji wszystkich SE.
----------------------------------------------------------
Gość! Nie wrzucaj paczek(gier,dzwonków,aplikacji,tapet, motywów). Paczka= 1 ostrzeżenie. Pomyśl o innych! Nie każdy ma 1 MB internet aby zamiast gry ważącej 200Kb ściągać 100 gier ważących razem 30MB....
----------------------------------------------------
Serdecznie zapraszam na mój wirtualny album zdjęć. www.masztalski.cba.pl

-------------------------------------------------------------

kukaweczka 
User

Wysłany: 10 Maj 2007, 16:39   

wyłącznie Sony Ericsson k700i :smile:

~leszczupl 
Friend
..::DARK ANGEL::..

Wysłany: 11 Maj 2007, 19:21   

Uważam że forum powinno zajmować sie tylko i wyłącznie marką Sony ericsson, ponieważ moim zdaniem są to najlepsze telefony i jak by teraz wprowadzić działy o innych markach to tu by był wielki bałagan.

Kaurb
User

Wysłany: 12 Maj 2007, 12:56   

ja uważam że powinno się poświęcić wszystkim modelom Sony Ericssona

Zwierz 
User

Wysłany: 13 Maj 2007, 00:43   

Moim zdaniem forum powinno zajmowac sie tylko modelem k700i w ostateczności modelami w obrębie SE ;-)

mksboy
User

Wysłany: 24 Maj 2007, 21:04   

Zaznaczylem opcje nr 1 ponieważ uważam ze SE k700i zawsze znajdzie swoich fanów którzy będą korzystac z takiej strony jak ta.

goly 
User

Wysłany: 26 Maj 2007, 09:15   

wegług mnie też powinno to forum byc poświęcone tylko modelom Sony Ericssona ;-)

~Piechu
Friend
GSM Master

Wysłany: 26 Maj 2007, 11:30   

goly napisał/a:
wegług mnie też powinno to forum byc poświęcone tylko modelom Sony Ericssona

Przecierzto forum jest poświęcone "TYLKO" Sony Ericssonom

Odpowiedz do tematu