Centrum Sony Ericsson - forum SE K700i, darmowe loga, dzwonki na komórke, motywy, tapety, aplikacje i gry Java| Strony branżowe: tonershop.pl, tusze, folie do faksów

Centrum Sony Ericsson  Strona Główna

Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Merolix
26 Grudzień 2007, 09:12
Dyskusja na temat zamieszczania zabezpieczonych plików .
Autor Wiadomość
~Vanquish
Friend

Wysłany: 29 Kwiecień 2006, 09:53   Dyskusja na temat zamieszczania zabezpieczonych plików .

W tym temacie opisze jak zamieścić pliki no forum i je zabezpieczyć przed kradzieżą ich z naszego forum . Zabezpieczeniem jest to że żaden „debil” z konkuręcyjnego forum nie przekopiuje takiego posta ponieważ jest tam zostawiona "Reklama naszego forum" lol ( w komentarzu i haśle). Nikt o zdrowych zmysłach nie podejmie się takiej operacji :D . Proszę każdego co zamieszcza pliki na naszym forum o przeczytanie poniższej artykułu . Stosuj cię się do tego PROSZĘ WAS O TO .

Jeśli chcemy zamieścić Program na forum musimy spakować rarem [win-rar]w następujący sposób :

- Prawym klawiszem klikamy na plik i dajemy "Dodaj do archiwum"
- Następnie wchodzimy w zakładkę "Zaawansowane"

- Klikamy w "Wprowadź hasło..."
- Następnie wprowadzamy hasło "www.sek700i.abc.pl"
- I już hasło jest założone :P .
- Teraz musimy dodać komentarz

- Komentarza nie musimy pisać wystarczy przekopiować >>TEN >>

Plik pobrano z
www.sek700i.abc.pl
NAJLEPSZE FORUM O SONY ERICSSONIE K700i
Tapety , dzwonki , gry , aplikacje , motywy , ebooki , 3gp ,

Hasło : www.sek700i.abc.pl

- Klikamy OK

ZALECANE SERVERY NA KTÓRYCH ZAMIESZCZAMY PLIK

www.xthost.info
Dają nam login i hasło . Rejstracja zajmuje ok 1 minutę . Dają nam wirtualny dysk o pojemności 30Mb . Gdy ściągamy plik z tego servera nie musimy czekać ok 40sekund i szukać odnośników - tylko klikamy "Pobierz" i już :P
POLECAM

www.uploading.com
Jak zamieszczać to cheba każdy wie :D .

Komentujcie i ulepszajcie mój patent .

Google 

Wysłany:    Reklama Google

szachol
[Usunięty]

Wysłany: 29 Kwiecień 2006, 10:11   

Moim zdaniem sam komentarz powinien wystarczyc. Można tez jeszcze dawać do spakowanych plików linka do waszej strony albo w nazwie gry na samym koncu cos wspomniec o sobie tak jak to robi wiele osób z innych dziedzin. A co do hasła to jest troche za długie i przy wpisywaniu mozna sie pomylić, wiem że mozna też to zrobic metodą kopiuj/wklej ale i tak według mnie za duzo z tym roboty.

~Vanquish 
Friend

Wysłany: 29 Kwiecień 2006, 10:18   

szachol napisał/a:
Można tez jeszcze dawać do spakowanych plików linka do waszej strony albo w nazwie gry na samym końcu cos wspomnieć o sobie tak jak to robi wiele osób z innych dziedzin

Większość dzwonków czy gier itp ma ograniczenie na ilość znaków , często z tego powodu nie mieści się nazwa a co dopiero dopisek www.sek700i.abc.pl

A co do hasła jeśli komuś będzie zależało na pliku to się postara wpisać to hasło , a adres (jako hasło) utrwali mu się w pamięci :P :P .

sasii
Uploader :)

Wysłany: 29 Kwiecień 2006, 10:19   

to jest tylko polowiczne zabezpieczenie
zawsze mozna zassac rozpakowac i umiescic na wlasnym for
nigdy nie zabespieczymy pliku tak, zeby ktos nie mogl umieszczac go na swoim forum
przykladem sa dzwonki z platnych stron :evil:
a to o czym piszesz jest tylko utrudnieniem
ale nawet dobrym bynajmniej ktos bedzie musial sie troszke pomeczyc
takie mam zdanie na temat tego zabezpieczenia
ps
sory za bledy :evil:
Ostatnio zmieniony przez sasii 29 Kwiecień 2006, 10:56, w całości zmieniany 1 raz  

szachol
[Usunięty]

Wysłany: 29 Kwiecień 2006, 10:26   

Ale przykładowy dzwonek może miec nazwe Dj_tiesto_-_Adagio_www.sek700i.abc.pl a nazwa tego spakowanego pliku będzie miała nazwe dj_tiesto i co za problem????

Zielony 
V.I.P.
EWTeaM

Wysłany: 29 Kwiecień 2006, 10:28   

Ale jesli zamieści to na swoim forum to najpierw musi to ściągnąc z naszego, a jesli nie będzie mu się chciało tylko skopiuje linki żywcem to mamy darmową reklamę forum :wink: Reklama to podstawa :D A od tej pory według mnie rangi uploader będą mogli dostawac tylko ci którzy w ten sposób umieszczają pliki na forum bo nigdy nie wiadomo czy uplaoder daje pliki od siebie (bez obrazy dla uploaderów :) ), czy tylko kopiuje linki z innego forum. Pozdro

szachol ale zrozum też że nam moderatorom łatwiej sprawdzic czy upload pliku jest od ciebie czy nie. A nie każdemu modowi chce sie ściągac każdy plik z forum żeby sprawdzic czy ma w swojej nazwie link do naszego forum :wink: W koncu jaką różnicę ci robi www.sek700i.abc.pl w spakowanym pliku czy w nazwie? Tyle samo wpisujesz a mi i innym modom ułatwiasz robote że tak powiem :wink: Pozdro

szachol
[Usunięty]

Wysłany: 29 Kwiecień 2006, 10:38   

A sposób który przedstawiłem to nie jest tez dobra darmowa lekrama????
Wtedy bedzie tez musiał zmieniac nazwe jeśli będzie to chciał umiescic na swoim forum. A co z ludzmi którzy przykładowo dostana taką płytke z bajerami od kolegi???? Od razu będą wiedzies kąd to jest i wogóle....

sasii
Uploader :)

Wysłany: 29 Kwiecień 2006, 10:47   

no tak
ale wstawilem juz pare motywow i co mam teraz spowrotem je pakowac ?

Zielony 
V.I.P.
EWTeaM

Wysłany: 29 Kwiecień 2006, 11:03   

sasii nie musisz ale od tej pory jeśli będziesz coś wstawiał na forum to hasło na plik niech jest www.sek700i.abc.pl

szachol hasło na plik to lepsza reklama a tak jak juz wczesniej napisałem: nie każdemu modowi chce się sciągac po kilkanaście plików dziennie albo i więcej tylko po to żeby sprawdzic czy w nazwie pliku jest nazwa naszego forum.

Jeszcze jakies pytania?

~Vanquish 
Friend

Wysłany: 29 Kwiecień 2006, 11:11   

Nie sassi nie musisz je pakować od nowa , zostaw je takie jakie są . Ale i tak pewnie większość ludzi do tego się nie będzie stosować zakłądając nowe posty .

Szacholi ci tak zalerzy na tym sowim sposobie , to go stosuj nie mam nic przeciwko . Lecz to kolejna przeszkoda przy robieniu uploadu . A jak ludzie chcący zrobić upload jeśli widzą ile z tym jest roboty to sobie odpuszczają i robią normalnie .

szachol
[Usunięty]

Wysłany: 29 Kwiecień 2006, 11:15   

Przecież może to robic ten komu zależy na reklamie a nie że wszyscy od razu musza to robic, zreszta i tak wątpie żeby wszyscy przestrzegali tego waszego nakazu. Kiedys wrzucenie czegos na forum trwało chwile a teraz ta chwila sie wydłuży dość sporo

~Vanquish 
Friend

Wysłany: 29 Kwiecień 2006, 11:27   

To nie jest nakaz tylko propozycja . I zapewne ludzie się będą do tego się stosować (uploaderzy przedewszystkim) .

Masztalski 
V.I.P.
Theme's Master

Wysłany: 29 Kwiecień 2006, 11:39   

Na hamstwo ludzi nie ma dobrego lekarstwa. Ewentualnie możemy załatwiać bany tym gościom, którzy jakże czesto mają identyczne ksywy na naszym forum i na swoim włsanym. Wiec dajć kompletnego bana i blokując ip(zkąłdajac, ze skurczybyk nei ma neostrady, bo wtedy wiele nam to nei pomoze). To będzie sądzę, suteczniejsze zabezpieczenie. Sądze, też że używanie nazwy forum w nazwie to bardzo dobry pomysł. Popieram szachola. Na przykłąd taki plik na uploading.com nosi nazwę cośtam_sek700i.abc.pl to jeszcze poteguje. Mozna też by ukrywać w każdym poście malutkim druczkiem tekst typu: "Plik pochodzi ze strony www.sek700i.abc.pl". Mała ukryta reklama, która niekoniecznie musi być zauważona przez gościa, który na selpo kopiuje posty. Co o tym sądzicie :?:
----------------------------------------------------------
Gość! Nie wrzucaj paczek(gier,dzwonków,aplikacji,tapet, motywów). Paczka= 1 ostrzeżenie. Pomyśl o innych! Nie każdy ma 1 MB internet aby zamiast gry ważącej 200Kb ściągać 100 gier ważących razem 30MB....
----------------------------------------------------
Serdecznie zapraszam na mój wirtualny album zdjęć. www.masztalski.cba.pl

-------------------------------------------------------------

~Vanquish 
Friend

Wysłany: 29 Kwiecień 2006, 11:48   

Róbcie jak chcecie . Ważne żeby przestrzegać chociaż tego co ja napisałem w artykule to będzie git .

Masztalski 
V.I.P.
Theme's Master

Wysłany: 29 Kwiecień 2006, 13:48   

Ja mam jeszcze jedną propozycję. Będziemy stsować tą metodę do tapet, motywów i gier. Troszkę będzie więcej roboty, ale za to będzie pożytek. A więc, wszystko bedzie opierało się na obrazku, który każdy ma sobie sciagnać: , albo samemu utowrzyć. Aby uzyskac znaczek copyright otwieramy worda i w tablicy znaków odszukujemy ten własciwy. Kopiujemy go i wklejamy do poal tekstowego w Paincie. Dalej wpisujemy adres strony i po robocie.
Tworząc screen do motywu w Paincie wklejamy ten znaczek i zaznaczamy opcję "tło nieprzezroczyste"(dla mniej doswiadcoznych podpowiem, że to drugi obrazeczek, który pojawia się pod lewym panelem po wklejeniu obrazka). Analogicznie robimy z tapetami, z tą różnicą do dotychczasowego sposobu, że zamieszczamy je w identyczny sposób jak motywy, czyli podgląd, a pod podglądem link do pliku na uploading.com lub xhost.info. Podgląd bedzie posiadał znaczek copyrights, a już tapeta, która ściągniemy będzie pozbawiona tego znaczku. Natomiast z grami też będzie więcej roboty. Zwykle doąłczamy do gier gotowe screeny pobrane z innych stron, bez ściągnai na komputer. W moim sposobie śćiągamy screen z gry, edytujemy go w Paincie wklejając ten znaczek i zapisujemy. gotowy screen umieszczamy na imageshack i wstawiamy na forum. Oczywiscie we wszystkich przypadkach wstawiamy znaczek w prawym dolnym rogu lub odrobinę powyżej, jeśli tło obrazka jest w tmy miejscu zbyt ceimne, by mozna było zobaczyć napis. Proponuję, abyśmy do wszystkich umieszczanych tu obrazków, jak do instruckji itd. dodawali ten dorbny znacznik. Jak wam się podoba :?: Bo osobiście uważam to za najelpszy sposób zabezpieczeni, ponieważ reklama naszego forum pojawia się od razu na obcym forum. Nie trzeba czrakć, aż komus się to spodoba i ściągnie ten plik i zobaczy nasze zabezpieczenia. Wiele stron tak robi, wiec czemu nasze forum miałoby nie skorzystać z tego patentu. Gorzej z dzwonkami i Programami na PC. Ale to mniejsza broszka.
----------------------------------------------------------
Gość! Nie wrzucaj paczek(gier,dzwonków,aplikacji,tapet, motywów). Paczka= 1 ostrzeżenie. Pomyśl o innych! Nie każdy ma 1 MB internet aby zamiast gry ważącej 200Kb ściągać 100 gier ważących razem 30MB....
----------------------------------------------------
Serdecznie zapraszam na mój wirtualny album zdjęć. www.masztalski.cba.pl

-------------------------------------------------------------

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi