Centrum Sony Ericsson - forum SE K700i, darmowe loga, dzwonki na komórke, motywy, tapety, aplikacje i gry Java| Strony branżowe: tonershop.pl, tusze, folie do faksów

Centrum Sony Ericsson  Strona Główna

Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakąkolwiek chcecie książkę, no problem, hehe ;)
Autor Wiadomość
UserBrit18
User

Wysłany: 6 Czerwiec 2006, 23:05   Jakąkolwiek chcecie książkę, no problem, hehe ;)

hejka, mam pełno ebooków na telefon, a zamieszczenie ich na uploading.com, to pestka, hehe, jakby ktoś chciał cokolwiek, to pisać, hehe ;)

Jak tylko będę mógł, to pomogę, hehe ;) :P

Google

Wysłany:    Reklama Google

ALIASS
User

Wysłany: 7 Czerwiec 2006, 00:24   

to załatw mi ksiązke o kursie prawa jazdy jak jestes taki wielki :) Oczywiscie w wersji PL :lol:

brtq 
V.I.P.
Nerazzurra

Wysłany: 7 Czerwiec 2006, 00:36   

A ja bym chciał opracowania lektór z liceum

Gość przestrzegaj regulaminu i nie pisz głupich postów, w innym wypadku będzie WARN!
"I kneel only to God"

Vicious
User

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 7 Czerwiec 2006, 22:53   

Załatw mi Podziemny Krąg (angielski tytuł: Fight Club). Niekoniecznie musi być w .jar :) Z góry dzięki

ficopl
User

Wysłany: 8 Czerwiec 2006, 21:40   

pliiiz załatw mi ebook'a Jeffery'ego Deaver'a - Błękitna Pustka (fenomenalna książka,szukam jej od pół roku) :google: nie pomogło :(

Oskar071
V.I.P.

Wysłany: 9 Czerwiec 2006, 23:25   

mozesz zamiescic na uploadingu "wyznania gejszy" ;) z dory dziex :) a jeszcze lepiej jakby byl jakis skompresowany film :P pozdro :D

UserBrit18
User

Wysłany: 10 Czerwiec 2006, 19:08   

Wiecie co, wpadłem na genialny pomysł. Jako, że moja kolekcja zaiwra około 1200 ebooków (może nawet więcej), więc napiszę po prostu alfabetyczny spis autorów i poprosze o zwracanie się do mnie z konkretnymi autorami, których posiadam w swojej kolekcji. Będzie mi o tyle łatwiej, że nie będe musiał przeszukiwać 1200 ebooków w poszukiwaniu tego jednego, tylko podacie mi odpowiedni numerek.

Myślę, że od jutra około 16 możecie spodziewać się pełnej listy ebooków, które mam.

Jako, że wczoraj mi się nudziło, więc znalazłem "Wyznania Gejszy" dla użytkownika Oskar07. Zamieszczam link do tego ebooka na www.uploading.com (jest to wersja mobila (*.jar), choć jeśli ktoś chce, to mogę przesyłać też wersje na komputer (*.doc).)

Oto link:
http://www.uploading.com/?get=NEY3K63W

Pozdrawiam ;*

P.S. Jeśli chodzi o ewentualne dostarczanie ebooków, to prościej mi będzie wysyłać Wam na adres email, niż zamieszczać do każdej partii na uploading.com, choć mogę i tak (bardziej czasochłonne) :muza:

UserBrit18
User

Wysłany: 14 Czerwiec 2006, 22:18   

brtq, sorki, że tak długo, ale szukałem tego prawie wszędzie i polecam forum "kafeteria", można się tam powymieniać ebookami. Zamieszczam link do tych opracowań na telefon.

Kolejną sprawą jest to, że robiłem ostatnio porządki w moich zbiorach, usuwałem powtarzające się tytuły, popisałem na kilku forach, że chętnie się powymieniam i aktualnie mam około 3450 ebooków, z czego codzień tych ebooków przybywa.

Postaram się zamieścić ich spis w niedługim czasie i służę pomocą (JEŚLI BĘDĘ W STANIE), czy to ebooki od razu skonwertowane do postaci mobilnej, czy zwykłe.

Pozdro!!

UserBrit18
User

Wysłany: 14 Czerwiec 2006, 22:20   

Zapomniałbym, hehe, oto link do tych lektur, hehe ;)

http://www.uploading.com/?get=BHVATBQZ

Papa ;)

harry2c
User

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 14 Czerwiec 2006, 22:24   

szukam książki "Do przerwy 0-1" Adama Bahdaja

brtq 
V.I.P.
Nerazzurra

Wysłany: 14 Czerwiec 2006, 23:11   

UserBrit18 dzięki za streszczenia :)

Gość przestrzegaj regulaminu i nie pisz głupich postów, w innym wypadku będzie WARN!
"I kneel only to God"

szachol
[Usunięty]

Wysłany: 15 Czerwiec 2006, 15:25   

UserBrit18 cos tam pisałes o liscie to twojego zbioru e-bookó ele jakos tej lity nie widze, jak możesz to ja podaj albo wylij mi na PW. Druga sparawa która mnie interesuje to czy te twoje 1200 książek to nie tak czasem zbiór biblioteki z czasopisama ENTER???

Edit:
Podaj linka do tego forum "kafeteria"

UserBrit18
User

Wysłany: 15 Czerwiec 2006, 19:55   

Otóż mój drogi "szachol", szczerze mówiąc nie widziałem nigdy zbioru biblioteki czasopisma ENTER, lecz, jak podasz mi link, to chętnie zobaczę, co tam jest ciekawego, może uzupełnię moje braki, hehe ;)

Moją kolekcję zbierałem dość długo, najpierw koleżanka przysyłała mi całą serię Pratchetta, łącznie z najnowszą jego książką Carpe Jugulum, z czego, ja miałem ją już baaaaaaaaardzo dawno, z tym, że innego tłumacza, hehe, później wymieniałem się z innymi, koleżanka dalej dodawała mi ebooków, aż w końcu, w trójkę (ja i moje dwie kumpele) utworzyliśmy taka sobie kolekcję, hehe, ciągneliśmy książki skąd się da i uzbierało się, poza tym, napisałem, że jest tego już około 3450 sztuk, a nie 1200, to był strzał, hehe ;)

Co do listy, to się tworzy, gdyz nie mam zbytnio czasu siedzieć dzień i noc przy kompie, więc kiedy tylko mam czas, spisuję to wszystko, a jak zauważyłeś, nie jest tego mało.

Oto link do forum "Kafeteria":
http://f.kafeteria.pl/tem...1800370&start=0

jest to pierwsza stronka dyskusji (na 72)

Teraz tak... drogi "harry2c"

Oto książka dla Ciebie, w wersji mobilnej:
http://www.uploading.com/?get=ZEF1RE7S

I zwykłej, na komputer:
http://www.uploading.com/?get=6FLQ8M3R

Pozdrawiam serdecznie :*

UserBrit18
User

Wysłany: 15 Czerwiec 2006, 20:48   

Drogi "ficopl"!

Jeśli chodzi o tego autora, to mam jedynie:

"Dar języków"
"Kolekcjoner Kości"
"Konflikt interesów"
"Panieński Grób"
"Tańczący trumniarz"

Może ta książka ma drugi tytuł? Nie wiem, to wszystko, co mam Jeffrey'a Deaver'a

ALIASS
User

Wysłany: 15 Czerwiec 2006, 21:06   

a czy w tym zbiorze jest ksiazka do nauki prawa jazdy :?: Pilnie potrzebuje. Ewentualnie jakies rozszerzone testy...

Odpowiedz do tematu