Centrum Sony Ericsson - forum SE K700i, darmowe loga, dzwonki na komórke, motywy, tapety, aplikacje i gry Java| Strony branżowe: tonershop.pl, tusze, folie do faksów

Centrum Sony Ericsson  Strona Główna

Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Merolix
26 Grudzień 2007, 09:05
Pytanie
Autor Wiadomość
wacek1987
User

Wysłany: 17 Październik 2007, 11:06   Pytanie

Jak sadzicie czy warto jest stworzyc oddzielny dzial dla k750i gdzie bylyby newsy i java tylko dla niego ?

Google

Wysłany:    Reklama Google

mk-02
User

Wysłany: 18 Październik 2007, 15:17   Re: Pytanie

wacek1987 napisał/a:
Jak sadzicie czy warto jest stworzyc oddzielny dzial dla k750i gdzie bylyby newsy i java tylko dla niego ?

uważam że nie ma sensu tworzenie takiego działy gdyż ten telefon jest beznadziejny. I bardziej przypomina cegłę niż telefon. Ma wiele niepotrzebnych goofien w środku itd xd najlepsze w nim jest to że jego następcą jest k800i

kamilcfc1
User

Wysłany: 18 Październik 2007, 17:32   

myśle że to dobry pomysł ;-)

losix
User

Wysłany: 19 Październik 2007, 11:54   

strona bardzo super ale powiedzcie mi jak moge przez usb zgarc na kome jakas gre po prostu skopiowac bez zadnych utrudnien prosze powiedzcie na gg 6868476

Soniak
User

Wysłany: 19 Październik 2007, 20:44   Re: Pytanie

wacek1987 napisał/a:

Z tego co wiem forum to jest przeznaczone dla SE k700i :) . Owszem niektóre tu zawarte "materiały" działają na innych modelach telefonów. Pomysł ten wydaje mi się niepotrzebny , w sieci zapewne są fora o w miarę popularnych komórkach a wydaje mi się że k750i do takich należy , podobnie jak k700i:). Zgadzacie sie ze mną ? Trochę skromnie może sie wypowiedziałem ale chyba nie potrzeba więcej , jeśli ktoś chce o tym ze mną szerzej rozmawiać to zapraszam na PW , gdyż ciągle edytować ten post ? jakoś nie za dobrze mi się to widzi a już w ogóle pisanie osobnych postów.

losix napisał/a:
strona bardzo super ale powiedzcie mi jak moge przez usb zgarc na kome jakas gre po prostu skopiowac bez zadnych utrudnien prosze powiedzcie na gg 6868476

Instrukcja zgrywania wszelkich rzeczy na telefon była pewnie już opisywana nie raz na forum :) . Ja osobiście polecam Bluetooth , ale znajda się userzy chwalący lub niezadowoleni z bluetooth , usb , irdę.

^dziambecki 
Junior Admin

Wysłany: 7 Grudzień 2007, 09:34   

Każda komórka powinna mieć jakiś odstępny dział lub właśnie odstępne forum nie trzeba wtedy szukać długo a masz wszytsko podstawione pod nos==według mnie jest to bardzo dobry pomysł.....
losix, co do Ciebie kolego jak już masz podłączony fon z kompem <przez usb ,irde, blutacza> wrzucasz spakowaną gre na fona.....
Nie piszcie pomóż i na gg napisz ominiemy wtedy zbędnych powielających się tych samych tematów :kawa na ławe na forum po to ono jest byście się dowiadywali co i jak......

babij2
User

Wysłany: 13 Grudzień 2007, 18:44   

no niby powinno byc osobne ale skoro wiekszosc programow dziala bez zarzutu na wiekszosci modeli to nie ma zadnego problemu;)

sondi11 
User

Wysłany: 15 Grudzień 2007, 15:16   

tutaj osoby ktore chcą tznze maja k750 a co z innmi?? w takim razie trzeba by było zrobic takze działy dla innych

Odpowiedz do tematu