Centrum Sony Ericsson - forum SE K700i, darmowe loga, dzwonki na komórke, motywy, tapety, aplikacje i gry Java| Strony branżowe: tonershop.pl, tusze, folie do faksów

Centrum Sony Ericsson  Strona Główna

Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Merolix
16 Styczeń 2007, 16:48
Teorie
Autor Wiadomość
@Merolix
Administrator

Wysłany: 6 Listopad 2006, 11:53   Teorie

Miejsce na wasze teorie dotyczące Lost'a. Czyli jakie są wasze propozycje zakończenia serialu, kto to są INNI, dlaczego na wyspie zastosowano kwarantannę, co to jest ta czarna chmura, itp. ? :roll:

Google 

Wysłany:    Reklama Google

*BartekC12F 
Administrator
cse24 team

Wysłany: 6 Listopad 2006, 21:02   

Dobra ja zaczynam. Mnie męczy to co by się stało jakby po 108 minutach nie wpisali kodu? W któryms odcinku było widac że pojawia się to --->.
Zauwazcie, ze wlączył się ultrafiolet, a niedługo potem jack i Kte znaleźli spadochoron z logiem instytutu Dharma. Dziwne. Może komuś uda się to rozwikłać.Aha i co do tych hieroglifow to czytałem że one oznaczają śmierć.
3. Nie przeklinaj.
4. Nie uploaduj plików w paczkach.

maciex2000
User

Ostrzeżeń:
 12/3/6
Wysłany: 6 Listopad 2006, 22:28   

mi sie wydaje ze to wszytsko wymyslone zostalo przez ta cała DHARMA obydwa samoloty rozbily sie z powodu...ze jakis gosc to psychol i sie zabawia jak glupi ma w durzo kasy wiec mzoe sobie na to pozwolic!! tylko z kad ta czarna chmura??

waho
[Usunięty]

Wysłany: 6 Listopad 2006, 23:44   

Jakie obydwa samoloty ??? Jak dla mnie rozbił się tylko jeden.
Z analizy ostatnich odcinków 2-giej serii wywnioskowałem że przyczyną rozbicia się samolotu było nie wpisanie na czas kodu przez Desmonda i uruchomienie "magnesu" który ich ściągnął na tę wysepkę.

Ostatni odcinek 2-giej serii kończy się implozją bunkra do której przyczynił sie Desmond fakt ten poprzedza zniszczenie komputera i niemożliwość wpisania ów magicznych cyfr co skutkuje uruchomieniem jakiegos mechanizmu wytwarzającego silne pole magnetyczne które zresztą zostało odnotowane przez jakąś stację badawczą.

Co do tej chmury to jest trochę dziwna w drugiej serii na przeciwko niej staje Mr. Eko i co mnie najbardziej zaintrygowało to to, że w momencie "przechodzenia" kamery przez tę chmurę pomiędzy błyskami zauważyłem krzyż na którym wisi Chrystus oraz żołnierzy jakby z Iraku i zakrwawione ciała(co do Chrystusa jestem pewien z resztą mogę sie mylić ale tak mi się wydaje że to widziałem).

Najbardziej fascynującym elementem jakim pojawił się w trzeciej serii jest to że Desmond widzi przyszłość?? A sugeruje to tym że: po pierwsze - rozmowa z Hugo kiedy to on daje mu koszulkę, Desmond zapytał czemu nie jest na poszukiwaniu Jack'a i reszty po wspaniałym przemówieniu Lock'a, Hugo zmieszany nie wiedział o co chodzi dopiero po pewnym czasie nastepuje ów przemówienie gdzie Desmond siedzi z dala od tłumu i rzuca sobie kaczki;) do wody - wtedy do Hugo dziwnie spojżał na Desmonda.
po drugie - przewidział fakt, że w szałas Claire udeży piorun - prosi ją o chwilowe przeniesienie sie w inne miejsce sugerując naprawę szałasu, otrzymując negatywną odpowiedz buduje prymitywny piorunochron z kija golfowego i kabli z samolotu który uchronił przed uderzeniem pioruna Claire.

Mam nadzieje ze nie zanudziłem nikogo moimi wywodami ;)

*BartekC12F 
Administrator
cse24 team

Wysłany: 10 Listopad 2006, 20:45   

Pamietacie odcinek w 2 sezonie, w ktorym Henry(Ben) powiedział Lockowi że nie wpisal liczb i usłyszał te buczenie wielkiego magnesu? Czyzby przyciskanie tego przycisku nie miałoby sensu? Dlaczego ten elektromagnez jest zamurowany?
3. Nie przeklinaj.
4. Nie uploaduj plików w paczkach.

kolan
User

Wysłany: 11 Listopad 2006, 10:50   

BartekCFC napisał/a:
Dobra ja zaczynam. Mnie męczy to co by się stało jakby po 108 minutach nie wpisali kodu? W któryms odcinku było widac że pojawia się to --->

ja mysle ze opadly te drzwi stalowe aby nikt z kolesi siedzacych w bunkrze nie mogl zobaczyc kto daje im te jedzenie. :grin:

max9997
User

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 14 Listopad 2006, 21:41   

kolan napisał/a:
BartekCFC napisał/a:
Dobra ja zaczynam. Mnie męczy to co by się stało jakby po 108 minutach nie wpisali kodu? W któryms odcinku było widac że pojawia się to --->

ja mysle ze opadly te drzwi stalowe aby nikt z kolesi siedzacych w bunkrze nie mogl zobaczyc kto daje im te jedzenie. :grin:

popieram :cool:

filazaf
User

Wysłany: 24 Listopad 2006, 16:07   

ciekawe kim jest jedno oki mieszkaniec bunkra >

andree
User

Ostrzeżeń:
 7/3/6
Wysłany: 28 Listopad 2006, 15:24   

ten mieszkaniec bunkra to desond

Odpowiedz do tematu