Centrum Sony Ericsson - forum SE K700i, darmowe loga, dzwonki na komórke, motywy, tapety, aplikacje i gry Java| Strony branżowe: tonershop.pl, tusze, folie do faksów

Centrum Sony Ericsson  Strona Główna

Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: SonyEricsson
26 Luty 2007, 13:47
Konkurs na moderatora !
Autor Wiadomość
@Merolix
Administrator

Wysłany: 10 Kwiecień 2006, 09:42   Konkurs na moderatora !

Uwaga !

Uroczyście ogłaszam rozpoczęcie konkursu na moderatora tego forum ! Działy do moderowania to: Dzwonki, Gry Java i Filmiki 3gp. W konkursie nie mogą brać udziału Ci, którzy mają już rangi specjalne, tj. Junior Admin, uploader i friend. Wszystkich chętnych na tę funkcję proszę o podpisanie się pod tym postem według wzoru:

nick: xxx
doświadczenie w moderowaniu: (Tak/Nie)
dlaczego właśnie ja miałbym być moderatorem: xxxxx

Konkurs trwa do 12 kwietnia do godziny 12.00.

Google 

Wysłany:    Reklama Google

silenthill1
V.I.P.

Wysłany: 10 Kwiecień 2006, 12:22   

nick: sillenthil1
doświadczenie w moderowaniu: Nigdy nie byłem moderatorem ale mozecie poczytać moje posty. Mozecie mnie nawet sprawdzić jako moda
dlaczego właśnie ja miałbym być moderatorem: Udzielam się prawie w karzdym dziale,bo jeszcze nigdy nie byłem modem, chciał bym zobaczyć jak to jest, wklejam duzo ciekawostek i porad, odpowiadam jak tylko moge na pytania
a minusy to- robie duzo błedów i nie wiem co jeszcze

@Merolix 
Administrator

Wysłany: 10 Kwiecień 2006, 12:25   

Ok, czekam na następna propozycje. Przypominam, że swoje zgłoszenia możecie dawać do 12 kwietnia do godziny 12.00

Zielony 
V.I.P.
EWTeaM

Wysłany: 10 Kwiecień 2006, 14:11   

Moderator musi dbac o swój dział przede wszystkim :twisted:

Jako mod chętnie będę sprawdzał poczynania moda danego działu i jeśli mod sie sprawdzi to będzie mógł zostac z tą rangą :twisted:

PS: Jako mod nie wolno pisac beznadziejnych postów w stylu: "bardzo dobry upload" i cokolwiek w tym stylu :wink: Mod nie nabija postów, mod daje przykład...heh nie no kończe posta bo zaraz jakiś "regulamin częśc 2" tu napisze :mrgreen: Pozdro

~Vanquish 
Friend

Wysłany: 10 Kwiecień 2006, 14:17   

Ten link skomentuje twoją wypowiedz .

http://members.lycos.co.u...topic.php?t=431

Zielony 
V.I.P.
EWTeaM

Wysłany: 10 Kwiecień 2006, 14:20   

"PS: Jeśli masz coś co ci sie wydaje nie za fajnego to też wrzuc Wink a może akurat komuś sie spodoba" a to nie jest nawiązanie do jego wypowiedzi "Dzwonków mam jeszcze ...setki, wiadomo że nie każdy jest najfajniejszy" :?: Mi chodzi o wypowiedzi np. tylko "dobry uplaod" bez żadnego dopisku 8) Tak samo skomentuje temat "skojarzenia" w którym naprawde ludzie nabijają posty jeden po drugim i z 10 słów mają 10 postów :? Pozdro

~Vanquish 
Friend

Wysłany: 10 Kwiecień 2006, 14:28   

Tak patrząc z twojej perspektywy to masz racje . Ale coś w tym stylu to można dawać na PW .

dikus14
User

Wysłany: 10 Kwiecień 2006, 14:35   

nick: dikus14
doświadczenie w moderowaniu: tak
dlaczego właśnie ja miałbym być moderatorem: mialbym byc modernatorem dlatego ze jestem odpowiedzialny na forach!!nie nabijam postwo i czesto zwracam uwage na temat nie poprawnmych postow!!uwazam ze bym był swietnym modem!!Koncze moja wypowiedz ! pozdrawiam

ToM
User

Wysłany: 12 Kwiecień 2006, 15:21   

Wiem, że troszki po czasie, ale zgłaszam swoją kandydaturę na Moderatora Forum.
NicK: ToM
Mam 16 lat
Brak doświadczenia w moderowaniu.
Moderatowrem chciałbym być, bowiem nadaję się do tej roli :P posiadam mnóstwo materjałów, które mam zamiar zamieścić na Forum. Chcę pomagać użytkownikom w problemach nie tylko dotyczących ich telefonów, ale również i innych. Mam kilka pomysłów usprawnienia pracy w niektórych działach i chciałbym je wdrożyć za pozwoleniem Administratora. To wszystko. CZekam na ogłoszenia werdyktu Szanownej Komisji, jeżeli taka będzie rozpatrzać moje podanie, dziekuje i pozdrawiam.

ToM

@Merolix 
Administrator

Wysłany: 12 Kwiecień 2006, 15:24   

Dla ToM: Skoro masz dużo materiałów na forum to proponuję Ci funkcję uploadera. Co ty na to ?

ToM
User

Wysłany: 12 Kwiecień 2006, 15:46   

Ja jednak wolałbym status Moderatora. Co nie oznacza, że nie będe uploadował! bo będę. Jednak Stanowisko Moda daje mi pewną władzę..tzn nie tyle władzę co respekt innych użytkowników. Brzmi to lakonicznie i sztucznie ale chcę pomagać innym, mam troche pomysłów które warto by rozpatrzyć. Funkcja Uploadera jest tylko stausem upoważniającym mnie do wrzucania większych partii materiałów niż szary użytkownik. I dlatego chcę być modem, nie chcę wrzucać kolejnych dzwonków, tapet itd, tylko chcę mieć jakiś kontakt czy coś :P Pozdrawiam.

Gozda
User

Wysłany: 21 Czerwiec 2006, 15:32   

Wiem że troche przypoźno, ale ... :)

nick: Gozda
doświadczenie w moderowaniu: TAK. Mam swoje forum, oraz jestem na paru innych Moderatorem. www.se.eprog.pl
dlaczego właśnie ja miałbym być moderatorem: Ponieważ nadaje sie do tej roli. Jestem odpowiedzialny.

Pozdro. Gozda

~SonyEricsson 
Friend

Wysłany: 29 Listopad 2006, 22:09   

Ja jestem chętny ponieważ:

nick:SonyEricsson
Doświadczenie TAK prowadzę wiele for,na których jestem adminem i na różnych forach jestem moderatorem.
Ja poniewaz mam duze doswiadczenie na forach,interesuje mnie to,mam duzo czasu przed komputerem. :grin:

KamilGraph 
User

Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 29 Listopad 2006, 22:37   

nick: KamilGraph
doświadczenie w moderowaniu: Tak, prowadzilem kilka for
dlaczego właśnie ja miałbym być moderatorem: Zawsze przestrzegam regulaminu, jestem konsekwentny i zawsze pomoge jesli ktos pomocy oczekuje

Wrzuć trochę plików na forum i napisz sensowne posty bo jak narazie nie masz szans bo masz za mało postów...Powodzenia//sonyericsson

Guciool 
User

Wysłany: 11 Luty 2007, 21:51   

Doświadczenie w moderowaniu: byłem moderatorem na 5 forach.(Adrnaline Crew,Masters team,Mu Online(prywatny serv),jeszcze 2 ,niestety nie ma ich już)
Dlaczego akurat ty mialbys zostac moderatorem? : Wiadomo ,że każdy może napisac to co ja ..Każdy napisze że jest super i w ogóle ale ja chce tylko obiecać iz postaram się i będe się dobrze sprawował jako moderator..
Zgłaszam moją kandytature na Moderatora:)

-----------------------------------

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi