Centrum Sony Ericsson - forum SE K700i, darmowe loga, dzwonki na komórke, motywy, tapety, aplikacje i gry Java| Strony branżowe: tonershop.pl, tusze, folie do faksów

Centrum Sony Ericsson  Strona Główna

Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Matura
Autor Wiadomość
toxic8606
Friend
TĘPICIEL GŁUPOTY

Wysłany: 17 Luty 2007, 20:47   Matura

Jest to temat skierowany raczej do tych co mieli już maturę lub będą dopiero mieli w maju. Piszcie jakie mieliście wyniki z matur (próbnych też) oraz co sądzicie na temat "nowej matury" i tym podobnych wynalazków. Jeśli chodzi o mnie to na próbnych w listopadzie uzyskałem następujące wyniki:
- polski podstawowy - 62%
- geografia podstawowa - 60%
- angielski rozszerzony - 68%
Chyba nie tak źle :razz:

Google 

Wysłany:    Reklama Google

brtq 
V.I.P.
Nerazzurra

Wysłany: 4 Maj 2007, 18:05   

Jakie są wasze wrazenia po polskim?
Wg. mnie tematy na rozszerzonej byly popier..... zupelnie nie znalem tekstow z 1 tematu, ale drugi byl jeszcze glupszy:P (nienawidz interpretowac wierszy), cos tam popisalem, ale ogolnie wrazenia negatywne :evil: Tekst byl jeszcze do strawienia ale pytania do niego juz gorzej...

PS
Ciekawe czy jest ktos kto odpowie na tego posta:P bo na toxic8606 nikt nie odpowiedzial :roll:
Ja nie odpowiedzialem bo wstyd normalnie z probnej, ale teraz moge napisac ;-)

Polski roz. 56%
Historia roz......36% :sad:
Angielski pod. 94%

Gość przestrzegaj regulaminu i nie pisz głupich postów, w innym wypadku będzie WARN!
"I kneel only to God"

Gość

Wysłany: 5 Maj 2007, 11:41   

Wreszcie ktoś odpowiedział :grin:

Nie ma się co wstydzić bo to tylko próbna i wiadomo, że prawie nikt sie nie uczył. Jeśli chodzi o Twoje wyniki z próbnych to nie takie znowu do bani. Historia w gruncie rzeczy jest trudna a podejrzewam, że nie uczyłeś się do próbnej, podobnie jak ja.

A teraz kwestia polskiego co go pisaliśmy wczoraj. Ja pisałem podstawowy i muszę przyznać, że tekst do czytania ze "zrozumieniem" (ten cudzysłów to taka ironia :grin: ) był co najmniej porąbany. Ominąłem tylko jedno pytanie za 1 punkt, na pozostałe odpowiedziałem ale nie wiem czy dobrze. Tego typu teksty przerabialiśmy kilkukrotnie w czasie roku szkolnego i moje wyniki oscylowały zawsze w granicach 12-16 pkt na 20 możliwych. Tym razem nie wiem czy ustukam 10 pkt...
Co do wypracowania to tu już miałem większe pole manewru. Wybrałem temat z Przedwiośniem i Granicą. Napisałem 3,5 strony. Trochę odwołałem sie do całości lektur oceniając kreacje matek.
Wypada mieć tylko nadzieję, że wyniki będą dobre.

:!: Maturzyści nie wstydzić sie tylko pisać :!:

brtq 
V.I.P.
Nerazzurra

Wysłany: 7 Maj 2007, 14:40   

Angielski podstawa banalny :grin: Pochwale sie ze mam tylko jeden błąd, nie wiem tylko jak mi ocenia zaproszenie i list. Ale 68% mam napewno ;-)

Gość przestrzegaj regulaminu i nie pisz głupich postów, w innym wypadku będzie WARN!
"I kneel only to God"

s0-Vicky 
Moderator
The Evil One!

Wysłany: 7 Maj 2007, 18:48   

Matura z angielskiego w tym roku to istny banał, bez większego powtarzania z dostępnych w internecie arkuszy maturalnych na poziomie rozszerzonym miałem 3/4 poprawnych odpowiedzi. A nie wiem jak jest oceniany tekst - ale i tak go nie pisałem :razz:

Sony Ericsson K700i 0Wn3r

toxic8606 
Friend
TĘPICIEL GŁUPOTY

Wysłany: 7 Maj 2007, 23:16   

Ja pisałem rozszerzony ale powiem szczerze, że nie mam zamiaru sprawdzać odpowiedzi w necie. Co prawda ściągnąłem arkusze (podstawowy też, tak celem obejrzenia sobie) ale rozwiązań nie chcę sprawdzać. Na pisemnym wybrałem tę rozprawkę o studiowaniu w Wielkiej Brytanii. Słów nie liczyłem ale pewnie mieszczę się w przedziale. Gramatyka sprawiła mi trochę problemów ale będzie dobrze. Jak zwykle w mojej szkole zawiódł sprzęt grający i mieliśmy II część matury opóźnioną o dobre 40 min... :twisted:

W czwartek piszę geografię a jeszcze nie zajrzałem wogóle do zeszytów... :cry:

odi
User

Wysłany: 12 Lipiec 2007, 16:54   

Temat o maturze umarł? Nikt nie chce się pochwalić wynikami? (;

A_A_FART
User

Wysłany: 30 Lipiec 2007, 22:56   

zdalem mature z amnestia bardzo sie ciesze i jestem juz studenetem :)

kezz
User

Wysłany: 31 Sierpień 2007, 12:43   

powiem tylko tym co w tym roku beda zdawac mature. nei sluchajcie tych ktorzy was strasza.

zeby zdac mature to pikus... ;) gorzej jak chcecie zdac ja na tyle dobrze by dostac sie na jak najlepsze studia.

ale ogolnie.. matura to bzdura :]

gos_now
User

Wysłany: 28 Wrzesień 2007, 21:18   

Ja mam maturke w tym roku. zdaje polski, historie, WOS i niemiecki, wszystko na rozszerzonym. ciekawe jak mi pojdzie.

toxic8606 
Friend
TĘPICIEL GŁUPOTY

Wysłany: 10 Październik 2007, 20:31   

No to nieźle... Powinieneś mieć nick "Kamikaze" ;-)

Mimo wszystko powodzonka życzę :grin:

felus 
User

Wysłany: 26 Październik 2007, 17:39   

:P ja jescze daleko od tego :) :P

Atrixanka
User

Wysłany: 10 Listopad 2007, 17:20   

Historia rozszerzona to "masakra", przynajmniej dla mnie tak było w maju :!: Na szczęście kiepski wynik z tego przedmiotu nie przeszkodził mi w "dostaniu się" na wymarzony kierunek jakim jest filologia polska.

J.polski rozszerzony - 78%
J.angielski podstawowy - 77%
Historia - lepiej nie pisać... :razz:

felo
User

Wysłany: 25 Grudzień 2007, 00:25   

Heh matura daleko mi od niej :)

toxic8606 
Friend
TĘPICIEL GŁUPOTY

Wysłany: 7 Kwiecień 2009, 11:28   

Co niektórzy się załapią na obowiązkową matmę. Znając zycie, szybciej ona z niknie z matur niż się pojawiła.

Odpowiedz do tematu