Centrum Sony Ericsson - forum SE K700i, darmowe loga, dzwonki na komórke, motywy, tapety, aplikacje i gry Java| Strony branżowe: tonershop.pl, tusze, folie do faksów

Centrum Sony Ericsson  Strona Główna

Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Śmieszne wydarzenia w twojej szkole?
Autor Wiadomość
*BartekC12F
Administrator
cse24 team

Wysłany: 2 Luty 2007, 19:13   Śmieszne wydarzenia w twojej szkole?

Dobra, zamieszczam swoje śmieszne lub poprostu głupie (przynajmniej dla mnie) wydarzenia:

1. Chłopkai z mojej klasy podczas obiadu w stolowce, wrzucali kredę do kompotu :P . Druga sytuacja z tego rozdzaju to wsadzenie palca do kubka z kawą nauczycielce od polaka ;)

2. Lemy z okna to rzecz standardowa :)

3. Podczas wycieczki, w autobusie otwieramy okno i wylewamy za szybe picie tak, że wszystko zostało na szybie hehe

4. Podczas przerwy otwieranie w sztni okna i uciekanie przez nie na dwor ;) . W szatni to wogole brechy....taka sprzątaczka co pilnuje szatni to taka jakas niekumata wiec wszycy wchodzą sobie i robią rozrobe .

To tyle z takich najgłupszych historyjek naszey klasy :) Jak coś mi się dobrego przypomni to zamieszcze ;)

Pozdro :cool:

Google 

Wysłany:    Reklama Google

@Merolix 
Administrator

Wysłany: 5 Luty 2007, 18:31   

1. Kolega na godzinie wychowawczej założył na twarz maskę gazową, wyszedł na środek klasy i zaczął tańczyc.

2. Kolega podczas lekcji religii wyszedł do ubikacji, naszczał do butelki po Tarczynie (taki sok) i następnie przyniósł tę butelkę w kieszeni do klasy. Na pytanie księdza czemu to zrobił, odpowiedział, że się założył :P

3. Dialogi z matematyczką po otrzymaniu oceny niedostatecznej:
1)- Zna Pani brata G****** ?(powszechnie znany w moim mieście jako kryminalista)
- Nie
- No to Pani pozna...

2) - Co Pani pieprzy... niech się Pani nie błaźni...

4. Podczas lekcji religii w 2 klasie uczył nas katecheta. Pewnego razu mój qmpel całą lekcję gadał mu coś o vodce, kielonku, itd. W końcu zdesperowany katecheta spytał:
- Miłosz, czy ty mnie kiedyś widziałeś pijanego?

5. Kolega na przerwie wyrzucił kwiatek przez okno. Niby nic niezwykłego, zaraz o wszystkim zapomnieliśmy. Jednak na następnej lekcji do klasy weszła roztrzęsiona Pani dyrektor mówiąc, że kwiatek spadł prosto na głowę radnego idącego prosto na sesję rady miasta. Po drodze wstąpił do naszej szkoł i oznajmił Pani Dyrektor, że nie zapomni napomniećo naszym gimnazjum na sesji rady.

Było jeszcze w cholere tego, ale niestety nie pamiętam... jak sobie przypomnę to jeszcze dopiszę.

toxic8606 
Friend
TĘPICIEL GŁUPOTY

Wysłany: 10 Luty 2007, 15:09   

Numer, który na zawsze utkwił w mojej pamięci :grin:
To było w II klasie technikum. Pytała mnie z matmy przy tablicy, gdy nagle w moim (pustym) plecaku.... wybuchła petarda. :razz: Kumpel dla jaj ją odpalił i wrzucił mi do plecaka wyjąwszy wcześniej książki i zeszyty :smile: Postawiła mi wtedy z odpowiedzi 2 i mieliśmy polewke do końca roku :grin:

~leszczupl 
Friend
..::DARK ANGEL::..

Wysłany: 10 Luty 2007, 17:01   

Wiecie jak sa czasami podwyzszenia w klasach przy tablicy .Facet na gegografi gadal nam cos i stal na tym i co chwile szedł troche do tyłu i sie zje**** z tamtąd na podłoge.

~MIK3 
Friend
k700i User

Wysłany: 26 Luty 2007, 17:35   

1. trzymalem glupiemu kolesiowi krzeslo... on: ku*^&%&$ zostaw...
ja nadal trzymie... wchodzi pan a on na cala klase (nie zauwazyl nauczyciela) : ku*** bo ci wy**** ....
pan uslyszal... kara: 500 razy ,,nie bede uzywal wulgaryzmow'' xD

Masztalski 
V.I.P.
Theme's Master

Wysłany: 28 Luty 2007, 17:46   

U mnie to na okrągło są jaja, bo mamy takiego jednego(wcześniej dwóch),któy zawsze odpali jakąś drakę, ale są i inni.
-gościo wysmarował klejem klamki do drzwi i chyba krzesło nauczyciela oraz szafki. Nauczycielka przyszła i jak zobaczyła klej, to zrobiła awanturę z dyrektorem i wychowawcą. To było najgorsze wydarzenie w mojej klasie, od którego długo ciągnęły się efekty uboczne zwiżane z decyzją odważenj dziewczyny, aby powiedzieć, kto za tym stoi, bo wszyscy milczeliśmy, a ona tylko się odważyła.
-gościo wziął jajko i rzucił nim z parteru szkoły na będące naprzeciwko pokoje księży. Trafił w okno i musiał potem to zmywać
-zrobili mi aferę, że nakręciłem i opublikowałem ukazujące prawdę filmiki o mojej szkole(nakręcone z ukrytej kamerty)
-nauczycielka do ucznia na matmie, jeśli źle się zahcouje
"Czy rodzice Cię nie kochają?/Czy mamusia cię nie przytula?"
-na filzoofii: gościo zrobił sobie z papieru maskę z dziruami na czy i usta. Powypisywał na niej teksty typu "kocham filzoofię"kocham dziewyczny z mojej kalsy"., a w gębie ołówek. wyglądał imponująco i nie chciał jeszcze zdjąć.
-wydarzenie, które się nie kończy nigdy. Mamy podziała w szkole na grupy ze względu na znajomość angilka. No i w słabszej grupie wodzi prym główny klasowy awanturnik(zresztą syn nauczyciela w tej szkole). Jako, że nie ma ustalonych sal, to oni zawsze(lub co jakiś czas) przez 45 minut lub 10 uciekają nauczycielce po całej szkole. A sierota nic z tym zrobić nie może. Już tradycją jest, że przychodzi do naszej grupy i pyta, czy nie wiemy gdzie tamci są.
-mamy gościa, który zawsze dobitnie komentuje lekcję i wypowiedzi nauyczciela. I jakimś trafem nigdy go nuacyzciel nie słyszy(a cała klasa tak). Wrzuca każdemu na potęgę np. "Co się kur** śmiejesz?""Chyba Twoja stara"
-gościo podchodzi do koszaze szklaną butelką.I jeb! o ścianę. Szkło wokół, ale co go to obchodzi?
-wciąż ten sam rzuca jabłkiem z drugiego końca sali w ścianę naprzeciwko. To było dzisaij. Miałem farta,klika sekund i ja bym oberwał.
-Albo wział sobie tabletki, które po zmieszaniu ze śliną daja efekt krwotoku z gęby. Poszedł do nauczycielki, a ta przerażona wzięła go do pielęgniarki. Drugi raz też się inna już nabrała,a ojciec chciał go do szpitala wozić
-Albo keidyś nauczyciel od polaka założył się z jednym z nas,o to że jakaś tam odpytywana osoba nie odpowie mu na pytanie(miał rację, ale my podpowiedzieliśmy mu). Jeśli przegra ma wejść na ławkę i zaśpiewać. Przegrał....i dotrzymal zakładu. Mieliśmy równą polewkę.

Dzisiaj był kolejne jajca
-Mieliśmy lekcję niemeickiego z praktykantką. Jak zwykle przeszła 2 gdziny szkolenie w ekstremalnych warunkach,czyli w mojej klasie. Zabawa była trdycyjna: zamiana imion i nazwisk oraz nadawanie sobie nowych(niesitniejących). Plus oczywiście możliwie jak najgłupsze teksty. Np. Ja przedstawiłem się jako Masztaslki. Koleżanka zdemaskowała mnie, a facetka stwierdziła że pseudonimu mogę używać poza lekcją. A kumpel na to: A to jest lekcja?
-Albo pytanei do fizyczki w odpowiedzi na "pytanie na pałę",czyli wiesz-dobrze, nie-gała:"Będzie pani stawiać pałki?" "Będę".Chyba rozumiecie o co chodziło....
-Albo rzucanie płytą po sali. Każdy się boi.
----------------------------------------------------------
Gość! Nie wrzucaj paczek(gier,dzwonków,aplikacji,tapet, motywów). Paczka= 1 ostrzeżenie. Pomyśl o innych! Nie każdy ma 1 MB internet aby zamiast gry ważącej 200Kb ściągać 100 gier ważących razem 30MB....
----------------------------------------------------
Serdecznie zapraszam na mój wirtualny album zdjęć. www.masztalski.cba.pl

-------------------------------------------------------------

toxic8606 
Friend
TĘPICIEL GŁUPOTY

Wysłany: 5 Maj 2007, 11:17   

Przypomniała mi się akcja na jednej z ostatnich lekcji angielskiego w tym roku (wiadomo, maturzyści kończą rok wcześniej :razz: ). Facetka pytała wyrywkowo. Ja jakiś taki lekko zwieszony siedziałem (co mi się nigdy prawie nie zdarzało)... Nagle podchodzi do mnie i pyta się: "Jak panu mogę pomóc?". A ja na to: "Nie trzeba, wszystko w porządku". Nagle cała grupa w śmiech, jak się później okazało miałem to zdanie przetłumaczyć na angielski.....

norbert830
User

Wysłany: 12 Październik 2007, 22:13   

Mamy kilka osób co robią drakę ale powiem co i jak
pani od religii dostała żołędziem
kiedy jakiś nauczyciel odwraca sie do tablicy a wszyscy wstają klną tańczą i śpiewają ( na serio)!
Jak szczelaliśmy a raczej rzucaliśmy kulkami na lekcji to raz w czambo dostała pani od przyry odemnie i kolegi :D
Biegaliśmy po szkole z pistoletem na wodę i na przerwach każdy w dupsko dostawał wodą :/
Najlepiej mielismy starsza pania od Niemca i ktoś poszczał ultra dźwięki a jak wiadomo nieda sie znalesc kto to puszcza ( kiedy komórka jest w plecaku) bo dźwięk sie rozprzechszczenia po calym plecaku i pomieszczeniu on mówi ze cos jej piszczy a my ze nic nie słyszymy ona dalej swoje a my nic i zaczęła nam wieżyc ze to nic!

Dziś na religi ostrzygliśmy gąbke do mycia tablicy nożycami :arrow:

jak sobie przypomnie coś jeszcze to napiszę

Odpowiedz do tematu