Centrum Sony Ericsson - forum SE K700i, darmowe loga, dzwonki na komórke, motywy, tapety, aplikacje i gry Java| Strony branżowe: tonershop.pl, tusze, folie do faksów

Centrum Sony Ericsson  Strona Główna

Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
NFS Carbon
Autor Wiadomość
+Rybandy
Uploader :)
Seryjny samobójca

Wysłany: 5 Kwiecień 2007, 12:32   NFS Carbon

Jak się już dowiedziałem jestem jedną z niewielu osób na forum którym działa wersja od grupy Razor1911.

Grafika jest po prostu świetna. Spokojnie dałbym tu ocenę 11/10. O ile mamy możliwość pogrania na wysokich detalach możemy nacieszyć wzrok kosmiczną ilością odblasków, efektów świetlnych, blurów (rozmyć) i innych efektów. Jadąc z dużą prędkością otoczenie się rozmywa, jadąc po wodzie widzimy pryskające spod naszych i innych kół litry wody. Efekty świetlne są powalające.
Dźwięk również robi wrażenie. Muzyka jest doskonale dobrana do akcji, są również kawałki skompoowane do gry np. na czas pościgu z policją.
Istnieje znana już z Most Wanted opcja spowolnienia czasu, w której fizyka jazdy nieco się zmienia, lepiej wchodzi się w zakręty i można robić
np. efektowne stłuczki lub ładnie unikać zderzeń.
Nowym elementem gry są pomocnicy. Są to nasze "wtyki" w wyścigu. Blokerzy na nasz rozkaz zajeżdżają drogę naszym przeciwnikom, zwiadowcy starają się po prostu wygrać, lecz ich wygrana daje nam nagrodę tak jakbyśmy to my wygrali, zaś drafterzy (bezużyteczni moim zdaniem) tworzą przed nami tunel aerodynamiczny zwiększający naszą prędkość. Prawda jest taka że z czasem drafterzy za nami nie nadążają :].
Nowościa są też pojedynki w kanionie. Pojedynek taki ma 2 etapy. Na pierwszym etapie musimy się utrzymać odpowiednio blisko przeciwnika i nie dać mu uciec, wystarczy że pojedziemy za nim. Na drugim etapie zaś to my uciekamy przed oponentem i staramy się go zgubić. Ciekawostą jest, że na pierwszym etapie o ile uda nam się wyprzedzić przeciwnika, dostaje on 10 sekund na ponown e wyprzedzenie nas, jeśli mu sie to nie uda etap drugi nie będzie roegrany, wygramy pojedynek.
Całe miasto jest podzielone na 4 duże dzielnice. Każda z nich ma swojego szefa, żeby przejąć dzielnicę musimy pokonać szefa najpierw na torze po mieście, później w pojedynku w kanionie. Po pokonaniu szefa możemy wylosować 2 z 6 kart i dostajemy odsłoniete rzeczy. Są tam dokumenty ich aut (czyli auta też), kasa, karty wyjścia z więzienia i inne. Ja miałem niesamowity fart, pokonałem trzech bossów i za każdym razem udało mi się trafić ich auta (Mazda RX-7, Aston Martin DB9 i Dodge Challenger)
W grze istnieją tzw. karty nagród. Każda karta składa się z 4 wyzwań typu uderzyć X radiowozów, wygrać X wyścigów danej kategorii it. Gdy wykonamy 4 wyzwania i skompletujemy kartę otrzymujemy specjalne dodatki (spoilery, samochody typu radiowóz, rhino, wóz strażacki), felgi itd.
Istnieje też seria prób. Każda próba jest rozgrywana na 3 poziomach. Gdy ukończymy próbę na brąz możemy grać o srebro, potem o złoto a jak wygramy złoto to dosajemy jedną z super nagród. Jest tam między innymi Jaguar XK, naklejki na cały wóz itp.
Do wyboru mamy 3 rodzaje aut: tuningowane, egzotyczne i muscle (stare). Od tego jaki wybierzemy na początku kariery będzie zależało jakimi będziemy się dalej ścigać. Każdy rodzaj i każde auto troche inaczej się steruje. Przy musclach jest to utrudnienie że przy zakrętach mocno wyrzuca tył i ciężko skręcić dokładnie.

Grafika: 10/10
Dźwięk: 9,5/10
Grywalność: 9/10

Google 

Wysłany:    Reklama Google

dializa
User

Wysłany: 3 Luty 2008, 22:25   

Gram w need for speed od początku, śmiało mogę powiedzieć, że ta część stanowiła hańbę dla serii. Grafika jak z gry o lalce Barbie, przesterowany model jazdy. Już pod tym względem most wanted stał o klasę wyżej. Grywalność? no cóż, jeden dzień starcza na przejście gry i nie oddaje czasu jaki poświęciłem na oczekiwanie na nią. Autosculp (modelowanie blach) miał być taki ekstra, a okazał się dodatkiem wizualnym nie mającym odzwierciedlenia w modelu jazdy. Gra do bani...aż żal to stwierdzić. Nie umywa się do undergorund 1,2 czy też MW.
Grafika 5 (za cukierkowatość)
Dźwięk 8 (za fajne utwory)
Grywalność 4 (za czas na przejście gry)

fisher4477 
User
SE K770i

Wysłany: 7 Luty 2008, 19:54   

To ja napiszę troszkę od siebie o NFS Carbon :roll:
Grafika: 8/10
Dźwięk: 10/10
Grywalność: 6,5/10

Gierka ogólnie może być ale tak jak pisze "dializa" za krótka. W Carbonie podoba mi się tryb driftu(ciekawa zabawa zwłaszcza jak sie na klawiaturze gra). Na szczególną pochwałę zasługuje ulepszony (w porównaniu z innymi częściami gry) tryb tuningu auta. NFSC posiada jeszcze jedną rzecz która najbardziej z całej serii NFS mnie urzekła: mianowicie auta AMERICAN MUSCLE(jak dla mnie najlepsze wozy ;-) ). To tyle a jeśli ktoś nie ma co robić w jakąś nudną noc to polecam przejść grę a potem bawić się w tuning samochodów :grin: :grin:

U.T.F.G.

Piszę poprawnie po polsku

pite14
User

Wysłany: 7 Luty 2008, 21:04   

mi niestety nie działa razor1911 collectors edition i musze sie nacieszyc zwykłą wersją. ale najbardziej żałuje ze nie mam nissana GTR proto

http://www.streetofrace.c...rob&user=359709

wojciechu007
User

Wysłany: 12 Luty 2008, 16:33   

uwazam tę grę za jedną z najlepszych z serii need for speed. obecnie skierowałem się na pro street lecz równie często zaglądam do carbonu

matator
User

Wysłany: 14 Kwiecień 2008, 18:28   

niezła gierka choc u mnie pierszenstwo ma most wanted :P

Most wanted jest the best

Ironus
User

Wysłany: 18 Lipiec 2008, 06:17   

Ja tę grę wczoraj kupiłem i jeszcze nie zdążyłem zagrać. Ale już się cieszę, że chwalicie grę, bo to znaczy, że nie wyrzuciłem pieniędzy w błoto.

kinio6800
User

Wysłany: 28 Lipiec 2008, 16:30   

gra wypasss

klocek1303
User

Wysłany: 12 Sierpień 2008, 16:54   

Jak dlamnie carbon jest zakrutki
Grafika: 8/10
Dźwięk: 10/10
Grywalność: 7/10

Odpowiedz do tematu