Centrum Sony Ericsson - forum SE K700i, darmowe loga, dzwonki na komórke, motywy, tapety, aplikacje i gry Java| Strony branżowe: tonershop.pl, tusze, folie do faksów

Centrum Sony Ericsson  Strona Główna

Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
The Punisher [PC]
Autor Wiadomość
+Rybandy
Uploader :)
Seryjny samobójca

Wysłany: 31 Marzec 2007, 16:34   The Punisher [PC]

Witam.
Tak sobie grałem w punishera i pomyslałem że się z Wami podzielę odczuciami.
Pierwsza sprawa to dźwięk. Tu zostałem niemile zaskoczony. Oprawa dźwiękowa nie jest najlepsza. Muzyka nie zawsze odpowiada sytuacji, dźwięki broni są nienajgorsze a dialogi nawet bardzo dobrze zrobione. Jednak brak doboru muzyki burzy harmonię całości.
Do grafiki nie mam wiele zastrzeżeń poza tym, że musiałem podkręcić kontrast monitora bo tekstury są bardzo nieostre. Poza tym postacie (niektóre) wyglądaja jak złożone z plastikowych elementów ludziki, mają nienaturalne ruchy i wyglądaja nierealistycznie. Muszę tu zaznaczyć że główny bohater jest "zrobiony" bardzo dokładnie.
Sterowanie można dowolnie zmieniać, każdy ustawi coś dogodnie dla siebie.
Zróżnicowanie lokacji budzi podziw, ale już zróżnicowanie wrogów danego typu (np. rodzina mafijna czy żołnierze) budzi raczej śmiech, co trzeci-czwarty przeciwnik wygląda tak samo. Gra ma ciekawą fabułę mimo tego, iż ciągle tylko chodzimy, strzelamy, chodzimy i strzelamy.
Do dyspozycji mamy zawsze 1 broń ciężką i 2 pistolety, w miarę jak gramy i odkrywamy tajemnice do naszego arsenału trafia coraz to różniejsza broń. Od kałąsznikova po bazookę i karabinek na ogniste kule, od zwykłęgo gnata 8mm po colty niczym z westernu... Każdą bronią można wykonać inną "szybką śmierć". Jest to egzekucja którą możemy zrobić podchodząc do przeciwnika i wciskają odpowiedni przycisk. Można przystawić gnata do tyłu głowy i strzelić, można zdzielić gościa bazooką przez łeb, można i od tyłu udusić kogoś shotgunem. Jest tego sporo.
Dość ciekawym motywem są przesłuchania. Kolesie z białą czachą nad głowami wiedzą coś, co my chemy wiedzieć, takich należy przycisnąć i wyciągnąć od nich cokolwiek. Mogą zdradzić nam kod do jakiegoś komputera czy drzwi albo zwabić do siebie dużą liczbę ludzi hasłęm "Zabiłem Punishera" co daje nam wolną drogę w dalszych pomieszczeniach (przykład z jednej z końcowych misji)
Na planszach spotkamy unoszące się nad ziemią białe i złote czaszki. Białe to miejsca do przesłuchań w których można to zrbić w innowacyjny sposób (np. trzymać gościa nad wodą aż mu cała kasa z kieszeni wyleci i zacznie gadać). Złote natomiast służą do specjalnych egzekucji (np. złożenie w ofierze na ołtarzu czy rzucenie na transformator). Są to zawsze efektowniejsze akcje niż zwykłe tego typu.
Możemy też osłaniać się zakłądnikiem, to da nam więcej czasu na wybicie większej grupy ludzi. Czasami można używać elementów otoczenia np. pchnąć śmietnik w kolesia czy przygnieść go ścianką działową.
W głownym menu mamy dostęp również do obejżanych podczas akcji filmików a także do wycinków z gazet świadczących o naszej działalności. Możemy również pooglądać zdjęcia zabitych ważnych osób itp. Z czasem robi się z tego spora lektura na weekend. :]
Ostatnia rzecz o jakiej powiem to Slaughter Mode. W tym trybie wszystko staje się czarno-białe, dalej widzimy, szybciej biegamy i uwaga, rzucamy samonaprowadzającymi nożami! Możemy też robić egzekucje wspomnianymi nożami. W tym trybie nie można się osłaniać, używać otoczenia ani przesłuchiwać. Niestety to co dobre szybko się kończy, ten tryb działa tylko kilka - kilkanaście sekund. Odnawiamy go przez zabijanie wrogów.

Dźwięk: 6/10
Grafika: 8/10
Grywalność: 8/10

+---+
Pytania "jak zabić bossa" kierujcie w tym temacie lub na PW, przeszedłem grę wiec mogę pomóc

Google 

Wysłany:    Reklama Google

Odpowiedz do tematu