Centrum Sony Ericsson - forum SE K700i, darmowe loga, dzwonki na komórke, motywy, tapety, aplikacje i gry Java| Strony branżowe: tonershop.pl, tusze, folie do faksów

Centrum Sony Ericsson  Strona Główna

Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Worms 3D
Autor Wiadomość
+Rybandy
Uploader :)
Seryjny samobójca

Wysłany: 9 Kwiecień 2007, 21:03   Worms 3D

Tak sobie siedzę i rozmyślam o tych robalach, kto je właściwie wymyślił? Nie mam pojęcia, ale to był geniusz.
Ostatnio kupiłem sobie oryginalną 9aż niepodobne do mnie) gre Worms 3D
Grafika jest jak dla mnie bardzo ładna, wszystkie wybuchy, plansze a nawet same robale są bardzo łądnie zrobione.
Dźwięk również mile zaskakuje. Muzyka jest dobrana do akcji, głosy robaków naturalne i z odpowiednim dla wojny tonem i akcentem. Muzyka w menu mi się nie podoba, ale poza tym raczej wszystko w porządku.
I chyba pierwszy raz w mojej karierze recenzenta na tym forum doczepię się do sterowania.
Otóż do opanowania mamy moim zdaniem zbyt dużo przycisków. Sterowania nie da się konfigurować. Chodzimy na W,A,S,D, natomiast strzałki których chętnie bym do chodzenia używał są do celowania. Jest to zupełną głupotą gdyż praktycznie zawsze strzelamy w trybie celownika bo tak jest wygodniej, a tam celujemy myszką, również ze względu na wygodę.
Sterowanie kamerą to po prostu masakra, kamera obraca się jak chce, nie mamy nad nię większej kontroli.
Poziomy są ładnie zbudowane, al e irytuje mnie pewna rzecz, mianowicie niektóre części poziomów są zaokrąglone, skośne itp. ale gdy niszczymy poziom to wygląda to tak, jakby był on zbudowany z tysięcy małych sześcianów, z których część znika i po kilku ruchach plansza wygląda kanciasto jakby ją ktoś zbudował z klocków LEGO.
Arsenał mamy bardzo pokaźny. Są przydatne nowinki jak plecak odrzutowy, którym nareszcie, w przeciwieństwie do tego z worms armageddon, da się latać. Stare dobre gridery (te mosty) stały się praktycznie bezużyteczne pozieważ zanim uda nam się go ustawić we wszystkich trzech osiach minie sporo czasu. Brakuje mi też opcji kopania w ziemi znanej z dwuwymiarowych robali.
Filmiki w przerywnikach pomiędzy misjami w trybie wyzwań są bardzo zabawne. Nie będę zdradzać szczegółów, nie pozbawię Was frajdy :].
Ogólnie grać sie da, ale najpierw trzeba się nauczyć chodzić, latać, strzelać, obracać kamerą, jak już się wszystkiego nauczymy to szczerze mamy już dość tej gry i sama rozgrywka nie daje nam tyle frajdy.

Grafika: 8/10
Dźwięk: 8/10
Sterowanie: 4/10
Modele: 7/10

Google 

Wysłany:    Reklama Google

moozg666 
User

Wysłany: 30 Wrzesień 2007, 19:55   

no jakdla mnie troszke nie pasuje ta grafika 3D :P ale to tylko moj gust
wolalem wormsy w 2D

felus 
User

Wysłany: 26 Październik 2007, 16:25   

Ja mam tą grę stara jest ale zawsze fajnie se w to pograc

Kirou
User

Wysłany: 1 Grudzień 2007, 20:30   

mim zdaniem jest to poprostu gra w która niema "fabuły".

Pitexo
User

Wysłany: 31 Styczeń 2008, 19:05   

to jest dobra giera :) polecam

beniofilek
User

Wysłany: 2 Kwiecień 2008, 15:53   

a mi bardziej podobają się zwykłe wormsy:)

Odpowiedz do tematu