Centrum Sony Ericsson - forum SE K700i, darmowe loga, dzwonki na komórke, motywy, tapety, aplikacje i gry Java| Strony branżowe: tonershop.pl, tusze, folie do faksów

Centrum Sony Ericsson  Strona Główna

Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Piraci z Karaibów 1,2 i 3!!
Autor Wiadomość
Tyranmaciek
User
Lubie kotki :D

Wysłany: 26 Maj 2007, 14:31   Piraci z Karaibów 1,2 i 3!!

Najsłynniejszy film 2005, 2006 i 2007 roku!!

Piraci z Karaibów: klątwa czarnej perły

Karaiby, XVIII wiek. Kapitan Barbossa kradnie piracki statek kapitana Jacka Sparrowa, "Czarną Perłę", a następnie atakuje miasto Port Royal i porywa córkę gubernatora, Elizabeth Swann. Sparrow zawiera sojusz z przyjacielem z dzieciństwa Elizabeth, Willem Turnerem. Na pokładzie najszybszego okrętu brytyjskiej floty "Ścigacz" obaj wyruszają w pościg. Ich z kolei goni na statku "Nieustraszony" narzeczony Elizabeth - komandor Norrington. Barbossa zmierza na tajemniczą wyspę Isla de Muerte, gdzie dojdzie do ostatecznej rozgrywki. Okazuje się, że Barbossa i jego ludzie po zachodzie słońca przekształcają się w armię żywych szkieletów. Związane jest to z klątwą, ciążącą na ukrytym skarbie.

Piraci z Karaibów: skrzynia umarlaka

Jak widać nie poprzestano na "Klątwie Czarnej Perły" i nakręcono drugą część światoego hitu. Tym razem Jack Sparrow wpakował się w kolejne tarapaty. Bowiem ma do spłacenie dług, którym jest oddanie swej duszy pewnemu kapitanowi zwanemu Davy Jones. Zarem wciąga w to swoich dawnych towarzyszy Willa Turnera i Elizabeth, przerywając tym samym ich plany na przyszłość. Will wyrusza ze Sparrowem, aby zdobyć legendraną skrzynię umarlaka, w której spoczywa serce Davy'ego. Jack wie, że kiedy zdobędzie skrzynię uwolni się od długu, a tym samym zachowa swą duszę przy sobie. Davy jest panem mórz, ohydnym potworem i jednoczeście kapitanem statku potępieńców. Sparoow wysyła na wrogi okręt Turnera, wystawiając jego życie na próbę. Will znajduje na okręcie swego ojca, który pomaga mu później zdobyć klucz do skrzyni. Jack później znajduje skrzynię. Jednak nie tylko on chce mieć ją jedynie dla siebie. Turner potrzebuje jej, by uwolnić ojca od Jonesa, a wciąż siedzą im na karku piraci. Za Turnerem podąża Elizabeth, nie mogąc znieść myśli, że Jack robi z nim co chce. Wszyscy spotykają się na wyspie. Film ma wartką akcję oraz dużo humoru. Nie można się od niego oderwać. Płyta zawiera też fajne scenki zatytułowane: "Karaibskie wpadki". Serdecznie go polecam!

Piraci z Karaibów: Na krańcu świata!

Czasy piratów i ich zuchwałych wyczynów być może dobiegają końca… A to dzięki bezwzględnemu lordowi Cutlerowi Beckettowi, reprezentującemu interesy Kompanii Wschodnioindyjskiej, któremu udało się opanować Latającego Holendra. Statkiem-widmem dowodzi straszliwy kapitan Davy Jones, ale lord stał się jego zwierzchnikiem, ponieważ to w jego ręce trafiło serce kapitana, które kontroluje morza i oceany. Holender i wspierająca go armada pod dowództwem admirała Norringtona bezlitośnie niszczy wszystkie pirackie statki. Will Turner, Elizabeth Swann i kapitan Barbossa, który powrócił do świata żywych, łączą siły, by uwolnić Jacka Sparrowa ze skrzyni umarlaka, a potem wraz z innymi piratami stawić czoła Cutlerowi i jego potędze!!! :evil:

:arrow: Byłem na wszystkich częściach wiec Z CAłEGO SERCA polecam

Google

Wysłany:    Reklama Google

*Niszczyciel 
Administrator
K700i the best phone

Wysłany: 27 Maj 2007, 00:01   

Film spoko teraz czekam na 3 czesc jak bedzie do ogladniecia :) :D
Polecam bardzo ten film tym ktorzy jeszcze go nie ogladali

Nokia 5110 ----> Ericsson T65 ---> Nokia 6310 --->Sony Ericsson T290i ---> Sony Ericsson K700i & Sagem MY600 & Nokia 6100 & Nokia 6680

http://www.pogaduchy.net/index.php?ap=124

+PępekŚwiata 
Moderator
dr. evil

Wysłany: 28 Maj 2007, 15:37   

Aleś zerżnął wszystkie opisy z sieci Tyranq ;*
2. Nigdy nie wrzucaj dzwonków/gier/filmów w paczkach!
3. Nie wolno Ci też spamować!
_._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._.

© analog :: 193.33.34.26:27030

Tyranmaciek
User
Lubie kotki :D

Wysłany: 28 Maj 2007, 16:47   

No wiem! Jak ta,m chcesz to moge napisac swoje zdanie:
WSZYSTKIE CZęśCI Są ZAJE**STE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:

San
User

Wysłany: 19 Czerwiec 2007, 07:09   

ostatnia czesc jest strasznie nuuuuudna nie da sie ogladac

von 
User
SOBOTa czy niedziela

Wysłany: 2 Sierpień 2007, 21:36   

ja też oglądałem wszy stkie częśći najbardziej sie podobała mi się 3 część :evil:

sado55 
User

Wysłany: 15 Sierpień 2007, 18:08   

popieram i
ja też oglądałem wszy stkie częśći najbardziej sie podobała mi się 3 część :)

+spiacy_smerf 
Uploader :)
i nie patrząc w tył

Wysłany: 17 Sierpień 2007, 16:53   

San, a ja ciebie popieram...to było tak nuuudne ze praktycznie połowe filmu zamiast oglądać przegadałam z kumpelą;/ tak samo jak HP co teraz wyszedł... albo mi sie zdaje i oni wczesniej robili krotszy a ciekawszy film albo ten był całkiem bez sensu...polecam go tylko tym którym nie chce sie siedziec w domu a lubią się nudzic;/

lizo6 
User

Wysłany: 18 Sierpień 2007, 07:09   

Bardzo dobry film szczerze mówiąc polecam film wszystkim :razz:

piotrzet-36
User

Wysłany: 20 Sierpień 2007, 16:29   

Filmik nie najgorszy, ale sprawdza się powiedzenie: ze im więcej części tym gorsze.Ale czego nie zrobią żeby zbić kasę

Elwirka
User

Wysłany: 20 Sierpień 2007, 17:23   

o tak ja tez uwielbiam ten film jak by ktos mial torenta czy cos to plz na pw ;) )

A$s$iek
User

Wysłany: 18 Listopad 2007, 12:34   

w sumie kazda czesc ma w sobie to cos ze az chce sie ogladac ;-)

rohinir
User

Wysłany: 7 Styczeń 2008, 16:03   

super filmy polecam

graziu
User

Wysłany: 29 Luty 2008, 00:51   

film bajka. cala trylogia! obowiazkowa pozycja u kazdego wielbiciela dobrego kina.

Odpowiedz do tematu