Centrum Sony Ericsson - forum SE K700i, darmowe loga, dzwonki na komórke, motywy, tapety, aplikacje i gry Java| Strony branżowe: tonershop.pl, tusze, folie do faksów

Centrum Sony Ericsson  Strona Główna

Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Straszny film 3 PL
Autor Wiadomość
ToM
User

Wysłany: 5 Maj 2006, 13:30   Straszny film 3 PL

POST TESTOWY
Posta wystawiam tylko po to by sprawdzić czy znajdą takie filmy pewne zastosowanie:] poprostu nie chce mi sie uploadowac "kupy" danych i mało kto by z tego korzystał, dlatego zamieszczam tylko pierwsze trzy party filmu. Potem wstawie reszte jezeli pare osob wyrazi chec.

Film wiadomo jaki, wg mnie dość śmieszny i dla wielu "smakowity kąsek". Film podzielony na 7 partów(trwają około 10min) po około 3,5 mb z wyjątkiem ostatniego który trwa coś koło 12min i waży 4,5mb. Pozycja jest o tyle atrakcyjniejsza, bowiem zawiera PL profesjonalnego lektora. Profesjonalnego, tj. nie jakaś domowa (ruska) produkcja, tylko oryginalny, Polski lektor. Wrzucam to prosto z mojego kompa, nie z rzadnego innego forum.

PART 1
PART 2
PART 3
PART 4
PART 5
PART 6
PART 7

Proszę to docenić, jest to moja praca i troche ciężko tzn wymagało to odemnie dużo cierpliwości, a ja z natury jestem niecierpliwy :twisted: . Ostatnio mało co uploadowałem, właściwie to nic, ale miałem cnóstwo nauki i teraz powoli ta sytuacja przemija i będe uploadował, jak dawniej.

Google

Wysłany:    Reklama Google

killerusik
V.I.P.

Wysłany: 5 Maj 2006, 14:25   

ja moge powiedziec ze juz chcial bym wszystkie czesci TEGO akurat filmu

moze na komie to rewela nie bedzie

ale obejrze na pewno... wiec jak juz tu zapodasz reszte czesci

to poprosze o wiadomosc na PW :)

ale wtopa.... ja myslalem o Straszym Filmie 4 ...............
ahh .. no szkoda szkoda bo sie najarałem .... i to ostro .....

wiec nie potrzebuje juz tamtych czesci .... ehh szkoda szkoda :P
Ostatnio zmieniony przez killerusik 5 Maj 2006, 14:47, w całości zmieniany 1 raz  

@Merolix 
Administrator

Wysłany: 5 Maj 2006, 14:31   

Hmmm, a może uploadowałbyś normalne filmy w formacie .avi, divx, itd. takie co zajmują po 600-800 mb ? tylko jeden warunek: musiałbyś uploadować na uploading.com, badongo.com albo megashares.com, jak wolisz.

Bo jest w cholere for warezowych, z których można ściągać filmy, ale prawie wszędzie dają na rapidshare albo na meagupload :(

Jakybś był chętny to napisz i wtedy stworzyłbym Ci osobny dział do filmów, w którym byłbyś moderatorem, co ty na to?
A może jeszcze ktoś inny by się tego podjął ? :)

Czekam na wasze odpowiedzi.

majcher 
V.I.P.

Wysłany: 5 Maj 2006, 14:44   

ja bardzo chętnie brałbym w tym udział.... tylko nie mogę... ponieważ mam ****** modem... i plik co ma 27 mb ściągałem w 4 godziny... A szkoda

Zielony 
V.I.P.
EWTeaM

Wysłany: 5 Maj 2006, 15:03   

Według mnie zaraz sie zrobi z tego warez zamiast stronka o k700i :P Po pełnych wersjach filmów dojdą gry itp. :wink: Mój pomysł jest taki żeby do filmów dac poddział w filmikach 3gp "FILMY FULL" lub cos w tym stylu :wink: A mod przy filmach nie miałby za duzo roboty raczej :P Pozdro

majcher 
V.I.P.

Wysłany: 5 Maj 2006, 15:22   

a takto jest dużo roboty przy tym dzieleniu

@Merolix 
Administrator

Wysłany: 5 Maj 2006, 16:12   

Nie no jakby się ktoś chętny znalazł żeby uploadowac pełne filmy to byłoby spox.
A o warez się nie obawiaj. Gier, muzyki, itp. na pewno nie bedzie. A filmy każdy by sobie pozasysał....

To jak będzie, podejmuje sie ktoś ? :D

ToM
User

Wysłany: 5 Maj 2006, 16:50   

hmmm w sumie to mogę spróbować, ale jest problemik:/. Mianowicie, jeden film (650-700) uploadowałby się całą noc:/ albo i dłużej..więc niezadużo by tego było. Ewentualnie można przyjmować filmy o rozszerzeniu RMVB? wtedy troszke krócej, jednak trzeba do tego zamieścić kodeki. W zasadzie z zasysaniem też nie jest tak kolorowo:/. Chociaż nie mówie nie :P można spróbować, ale potrzeba do tego conajmniej hmmm3-5 osób (na początek) tak żeby ten dział nie świecił pustkami. Aaa no i trzeba by zapodać blokade, tzn myślę o czymś takim...yyy nie wime czy jest to dostępne...że na jakiś tm dział można wchodzić tylko jeżeli się ma powiedzmy powyżej 10-15postów, żeby nie było pasożytowania :) Co myślicie? pozdrawiam

*Niszczyciel 
Administrator
K700i the best phone

Wysłany: 6 Maj 2006, 12:28   

Ja w wolnych chwilach moglbym pomoc mam 100 kilo uploadu i prawie 400 kilo dpownloadu jak sie na cos bym przydal to napiszcie
Pozdro

Nokia 5110 ----> Ericsson T65 ---> Nokia 6310 --->Sony Ericsson T290i ---> Sony Ericsson K700i & Sagem MY600 & Nokia 6100 & Nokia 6680

http://www.pogaduchy.net/index.php?ap=124

kamil2000
User

Wysłany: 6 Maj 2006, 14:17   

Mógłbyś zamieścic pozostałe party tego filmu! Bardzo proszę!

Zielony 
V.I.P.
EWTeaM

Wysłany: 6 Maj 2006, 14:30   

ToM jak byś chciał to zamieśc i jesli sie znajdzie jakis film w formacie rmvb to ja dam tylko Real Alternative 1.8 i wszystko powinno ruszyc na tym kodeku :P

~Vanquish 
Friend

Wysłany: 6 Maj 2006, 15:19   

Niszczyciel Jaki net :shock: . Sądze że nam pomorzesz :P i to bardzo jeśli tylko będziesz miał ochote .

ALIASS
User

Wysłany: 6 Maj 2006, 18:01   

Mam dysk zawalony filmami w formacie .avi (wersja na PC)...
Jeśli byłby ktos chętny wytłumaczyc mi czym to podzielić na kawałki i na jaką max. wielkosc to mógłbym cos dodac przez nocke.
Sam dla siebie tego nie robie bo nie interesują mnie filmy na komie.
Jak ktos bedzie chetny to moge podać link do spisu filmów.

matiz91
V.I.P.

Wysłany: 6 Maj 2006, 18:37   

Ja mam trochę inną prośbę do uploadera.
Czy mógłbyś tu zamieścić jakiś program który właśnie dzieli te filmy najlepiej format avi, lub inny a przerobić można tym programem który zamieściłem w dziale filmy 3gp :D

Norbi
User

Wysłany: 6 Maj 2006, 22:35   

Bardzo ładnie wyszedł ten "Straszny Film 3" bez pikseli... jak ja konwertuje jakies filmy to zawsze bardzo brzydka jakosc... W jakim programie to zrobiles? A i bardzo fajny pomysł z tym działem filmy :D

Odpowiedz do tematu